I love you.. 11.díl

24. února 2014 v 21:18 | L.M.S |  I Love You <3
Annyeong sarang :*

Tak tímto článkem je blog opět v provozu i když se zmenšenou aktivitou ;) Užijte si povídku..
Zanechte komentíky
Miluju vás..♥
L.M.S


Varování: menší 18+ :P..
" Ne.. Dost.. Prosím..!" vzlykal Kevin na celé kolo ale stejně mu to nepomohlo. Neznámý muž ho pořád hrubě hladil po celém těle, pořád se snažil okupovat jeho rty. Nakonec se mu povedlo dostat do Kevinových úst, díky hlasitému vzlyku co nedokázal zadržet. Kevin se zmítal, prosil, snažil se vymanit z jeho sevření, no neměl sílu. Když ucítil v puse cizí jazyk který se tam násilím nacpal ani nepřemýšlel co dělá když silně skousnul. Muž ucukl a hned mu přiletěla prudká rána na tvář. Kdyby ho ten slizoun nedržel u zdi, neustál by to.
" Jak chceš!" zavrčel muž naštvaně a jedním trhnutím Kevina přetočil čelem ke zdi. Ten se zmítal.. děsil se toho co teď přijde.. co udělá.. Cukal sebou ze všech sil. Křičel. Prosil. Plakal. Nepomohlo mu nic.
Z myšlenek ho vytrhla prudká bolest která ho donutila bolestivě zaječet. Měl pocit jako by ho někdo trhal vejpůl. A muž znovu přirazil. A znovu.. ta bolest se nedala vydržet. Ať už to skončí.. Eli….
" NE! DOST! TO BOLÍ..PROSÍM UŽ DOST…ELI POMOC..! PROSÍM!
" Kevinie..! Vzbuď se!"
" Prosím! Dost!! AAA!"
" Kevine!"
" ELI….. Ne! Už dost! Přestaňte!! Dost! Prosím"
" Lásko probuď se! No tak!"
" Aaaa..!!"
Kevin se prudce posadil na posteli a snažil se popadnout dech. Z očí mu tekly slzy, celý se chvěl.. Bylo to tak živé…
" Kevinnie.." pohladí ho Eli po rameni.
" Ne..!" vyjekne a ucukne mu s panikou v očích.
" Neboj se.. to jsem já…" přiblížil se k němu Elie a pohladil ho po tváři. Kevin se v tu chvíli asi úplně vzbudil, protože doteď viděl jeho tvář.. Ne Elieho.. viděl jeho..
Hned jak se přesvědčil, že je to skutečně Elie, rychlostí blesku se mu vrhnul do náruče a znovu se ještě víc rozvzlykal.. Drtil jeho pas v silném objetí a skoro mu i trhal tílko které měl na sobě.
" To bylo hrozný… Elie.. nepouštěj mě prosím.. Nenechávej mě tu sním samotného… Prosím" vzlykal Kevin naprosto zoufale.
" Uklidni se Kevinnie.. Budu s tebou, Neopustím tě.. Nenechám tě tu slibuju! Šššš.." kolíbal ho Elie v náručí ale tělíčko mladšího se nepřestávalo třást. Nebyl tu s ním.. Nechtěl Kevina nějak vyděsit tak spal ve svém starém pokoji ale probudil ho křik a pláč.. Volal jeho jméno.. Volal o pomoc, přesně jak ten zmetek říkal… A on mu nepomohl…. Zklamal…
Bez rozmýšlení sem potom běžel, otevřel dveře a snažil se Kevina vzbudit ale ten jako by ho neslyšel. Křičel, s bolestnou grimasou se prohýbal v zádech, kopal kolem sebe, brečel..
" Klid Kevinnie.. Jsem tady, Neopustím tě.." šeptal pořád dokola do jeho vlasů a jen si úlevně oddechl když se třas toho vystrašeného tělíčka mírnil. Měl chuť si nafackovat.. Může za to on! Neochránil ho.. Selhal..!
Pomalu si s ním lehnul a přehodil přes ně deku. Kevin pořád křečovitě svíral jeho tílko a nemohl se přimět k tomu aby zavřel oči. Těkal svým vystrašeným pohledem v šeru místnosti a tisknul se k Eliemu jak nejvíc mohl.
" Neboj.. Ochráním tě.." zašeptal Eli do jeho vlásků a věnoval jim letmý polibek. Hladil ho po vláscích, snažil se ho uklidnit a i když už se Kevin neklepal tolik, pořád byl vystrašený, roztěkaně koukal po místnosti a zrychleně, přerývavě dýchal.
" Spinkej lásko.. já tě ochráním, nikdo na tebe ani nesáhne slibuju… Neboj se.." starší mu pořád dokola šeptal nějaké slova útěchy což se asi po půl hodině vyplatilo a Kevin usnul. Konečně..
Sledoval jeho spící tvář. Nebyla klidná.. byla napjatá, vyděšená.. šel z ní vidět strach…
" Už nikdy se ti nic nestane lásko.. Nedovolím to.." zašeptal a lehounce ho políbil na pootevřené rty. Nedovolil si víc.. Ví že nesmí… A ještě dlouho smět nebude..
+++++++++++++
" Eli?" šeptnul opatrně Hyun a snažil se tím upoutat jeho pozornost. Mladší seděl u stolu a bez většího zájmu míchal čaj i když se koukal úplně někam jinam. Nevěnoval okolí sebemenší pozornost.
" Hm.." zamručel Eli ale na svého leadera se nepodíval. Pořád měl v hlavě jen dnešní noc. Ty jeho vyděšené, roztěkané oči. Bolestné výkřiky.. Celou noc nespal. Pozoroval jeho neklidnou, spící tvář. Nechtěl už nechat žádný takový sen aby jeho miláčkovi pořád připomínal toho hajzla co ho tak sprostě zneužil.
" To… v noci.. co se stalo?" zeptal se Hyun potichu když si sedal na židli vedle něho.
" Zdálo se mu o tom.. Vrací se mu to čím dál víc Hyune.. Křičel bolestí, brečel, zmítal se na posteli,.. prosil mě o pomoc.. A já selhal.. Nebyl sem tam když mě potřeboval, nepomohl sem mu. Nechal sem toho hajzla aby mu zkazil život… Zklamal sem SooHyunie… A tím nejhorším možným způsobem.. Nikdy si to neodpustím.. Nikdy!" při posledním slově na něj mladší stočí pohled a první slzy si v tichosti najdou cestičku na povrch.
" Eli ty za to přece nemůžeš.. Nesmíš se takhle obviňovat.! Není to tvoje chyba.."
" Nelži..! JÁ jsem mu slíbil, že ho budu chránit, že mu nikdo nikdy neublíží. JÁ jsem neřekl ani půl slova když šel večer ven, JÁ jsem tam nebyl když ho ten zmetek mlátil, JÁ jsem mu nepomohl když ho tam znásilňoval a nepomohl jsem mu ani když tam nahý v zimě ležel na zemi, polomrtvý, a nemohl se hnout. To JÁ jsem seděl doma na zadku zatímco on umíral bolestí..- "
Hyun ho beze slov objal a přitiskl si ho k sobě.
" Přestaň se obviňovat.. Musíme pomoct Kevinovi, to je teď nejdůležitější" řekl Hyun a pustil ho aby se mu mohl podívat do očí. Ani pro něj to nebylo nejlehčí ale byl leader.. On musel pomoct ostatním.
" Neboj…" dodal než ho pohladil po rameni a odešel za hlasy, které ho volaly z obýváku.
+++++++++++++++++++
Otevřel oči a zamžoural do temna svého pokoje.. počkat.. to nebyl jeho pokoj. Překulil se na záda a jen se pousmál když vedle sebe uviděl tiše a spokojeně oddechovat Kiseopa. Ten včerejšek… byl úžasný. Seop byl jeden z mála lidí se kterými strávil noc jako uke. No i když.. ne úplně.. a to myslím rozhodlo. Je pravda, že se tak choval a to víc než dost.. Ale potom.. On..Takové sladké ukeátko.. Jak sténal, jak prosil, jak křičel slastí. Jako seme ho nechá jen při nějaké výjimečné pozici. On tady bude alfou a to malé ňu vedle něj se s tím bude muset smířit. Vypadal tak i on než si vyměnili role.
Znovu si staršího změří pohledem a mlsně si olízne rty. Pohladí dokonalou křivku jeho zad, natiskne se zezadu na jeho tělo a začne rty jemně přejíždět po citlivých místečkách na zádech. Rukou sjel na jeho bříško a druhou se mu začal prohrabovat ve vlasech. Velice příhodné že leží zády k němu, skoro na bříšku.. ale ne úplně. Toho se dá využít.. Jemně a pomalu ho zatáhne za vlásky čímž mu víc zakloní hlavu takže má teď dokonalý výhled na jeho krček.
Pousměje se nad Seopovým zabručením ale spíš ho to ještě víc navnadilo k dalším krokům než aby přestal. Na to na něj má moc velkou chuť. Rukou zajede na jeho nádherný zadeček a jednu půlku stiskne. Starší se zdá se ještě neprobudil ale i přesto z jeho rtů unikl tichý vzdech.
" Kiseopí.." zavrčí vzrušeně do jeho ouška než ho kousne do ušního lalůčku. Otře se svým vzrušeným klínem o jeho zadeček a znovu vzdechne do jeho ouška. To už se ovšem starší zavrtí až moc a pootevře oči. Otočí se na Jaeho a než stihne cokoliv říct jsou jeho rty okupovány cizími.
" AJ.. je moc brzo." Zamumlal starší.. on chtěl ještě spát.! Ucítí jak se špičkou své chlouby otírá o jeho zadek. Mladší trošku přitlačí a vklouzne do něj. Sice jen malinko ale už i to způsobí, že ze Seopových rtů unikne hlasitý sten. Postupně do něj mladší pronikne až na doraz a přisaje se k jeho krku kde zanechá červený flíček.
" Tak u toho holt musíš být potichu.." zavrní Jae do jeho ouška a skoro celý z něj vykloune aby mohl rychle přirazit. V tu chvíli Kiseop vykřikne jeho jméno a boky se pohne proti němu. Jak u tohoto má být sakra potichu?!
AJ začne dravě přirážet do jeho těla přičemž jednou rukou si ho drží za bok a druhou za vlasy.
" Ztiš se koťátko.. někdo tě uslyší.." zavrní pobaveně do jeho krčku a ruka která přidržuje jeho bok sjede až k jeho klínu a začne ho třít do rytmu přírazů. Neuvěřitelné jak si od večera stihli vyměnit role..
Seop měl chuť křičet. Slast projížděla celým jeho tělem, nemohl popadnout dech, zajíkal se vlastními steny. V momentě kdy Jae začal přirážet v jiném úhlu a přesně natrefil na ten bod který umí dopřávat tak velkou slast si musel zakrýt pusu dlaní aby ho nebylo slyšet po celém dormu. Snažil se to alespoň tlumit i když po chvilce se už nemohl soustředit vůbec na nic. AJ přirážel stále dravěji, rychleji a až na doraz. Měl pocit že zešílí. Už nemůže. Už to nevydrží. To už je na něj moc. Pohár slasti přetekl.
" AAaahn!" vykřikl Seop už netlumeně jelikož už nemohl udržet ruku na tom též místě a ta teď právě drtila polštář v pěst. Poslední příraz. Tma. Výbuch světel. Poslední křeč. A naprostá spokojenost..
" Seopí..!" mladší skousl jeho rameno aby nekřičel a posledními přírazy jen zdokonaloval pocit právě prožitého vyvrcholení.
" To je u tebe normální?.. Jestli mě takhle budeš budit každé ráno tak se brzo zhroutím vyčerpáním" vydechl Seop zadýchaně. Pořád měl zavřené oči.
" Není to normální ale… když sem tě viděl, cítil tě u sebe.. Jsem se neovládl no.." hladil ho po boku mladší. Vtisknul mu pár letmých polibků na krk a do vlasů než spokojeně zavřel oči.
" Teď mi to lichotí.. ale do budoucna.. bojím se že můj zadeček to jednou nepřežije" zasměje se Kiseop znovu se uloží k spánku.
" To je k zamyšlení.." usměje se AJ do jeho kůže na zádech a vtiskne mu polibek na spánek. " Ještě spinkej.." pošeptá mu do ouška a on sám ještě zavře oči. Natiskne si na sebe tělo staršího který se ještě otočí na druhý bok a tak mu leží hlavou na hrudi.
" Dobrou.."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 26. února 2014 v 19:37 | Reagovat

já chcu více ElVin! >3< je mi Kevina tak Líto.. Q_Q chudinka malikej... TT.TT
YO!! :D konečně 2Seop, kde je Kísopí uke! :D
těším se na další díl x3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama