Destiny (2/2)

4. ledna 2014 v 17:23 | L.M.S
Ahoj broučci..
Sorry že sem se tak dlouho neozvala ale byla sem na místě kde je wifi vzácná mno.. :/ a navíc sem si tam zapoměla nabíječku na notebook takže I LOVE YOU tu bude nejdříve v pondělí.. omlouvám se ;)**
tady máte další díl
užijte si to :*


"Kde je náš maknae?" zeptá se Dae, když sedí za stolem a dojídá večeři. "Od rána sem ho neviděl" dodal. "Asi v pokoji, nevím taky sem ho neviděl." Přidá se Tae. Top jen sklopí pohled a zvedne se od nedojedené večeře. No nedojedené. Prakticky nic nesnědl. Top odejde z kuchyně, ignorujíc všechno kolem sebe ale nejde do pokoje, ale na balkón kde vytáhne krabičku cigaret a zapálí si. Kluci, i když jim vrtá hlavou, co se děje to přejdou jen mávnutím ruky a dál se věnují jídlu.
Seungri vyjde v noci z pokoje až když si je jistý, že kluci spí a jde rovnou do koupelny. Nechce, aby viděli jeho pláčem zarudlé oči. Shází ze sebe oblečení , stoupne si pod horký proud vody a vypouští z hlavy všechno včetně Topa. Aspoň na chvíli chce mít klid. Neví, po jak dlouhé době otevřel oči ani jak dlouho tam vlastně je. Zapomněl na okolní svět. Se zavrčením vypnul horkou vodu, osušil se, oblékl si pyžamo a vydal se zpět do pokoje. Zahnul za roh a uviděl u svých dveří stát Hyuna, který nervózně přešlapoval. Snažil se to ignorovat a šel dál." Seungri, proč si ráno odešel?" zeptal se Top ublíženým tónem. Ri se ho snažil ignorovat a sáhl po klice ode dveří. Hyun ho chytl za loket a otočil si ho k sobě. "Neignoruj mě a odpověz mi" Objasnil svoje počínání Top. "Nesahej na mě!" vyjede po něm Seungri. "Ráno ti to nevadilo! Co se stalo, kruci?!" snažil se z něho vymáčknout odpověď ale Seung byl jako vyměněný. "Nech mě sakra na pokoji!" vytrhl se mu Ri a snažil se jít do svého pokoje. "Až mi řekneš, co se stalo!" řekl nekompromisně Top a přitáhl si ho do náruče. "Neřeknu, to tě nemusí zajímat! A pust mě!" zařval na něj Seung asi až moc hlasitě, protože v tu chvíli se u nich objevil Jiyong. "Nechcete mi sakra vy dva říct, co tady teď řešíte?!" vyjel po nich tlumeně. " Nic. Jdu spát." Odpověděl Seungri a zabouchnul za sebou dveře." KRUCI!" zaklel Hyun a vydal se ke svému pokoji. Jiyong se na něj nechápavě podíval ale i on zalezl opět k sobě do pokoje.
Ráno se Seungri probudil dřív než ostatní a tak chtěl využít situace a potichu se vydal do kuchyně. Nechtěl s nikým mluvit. Nechtěl nikomu nic vysvětlovat. Došel tam, do misky si nasypal cereálie, sedl si na linku a začal snídat. "A-ahoj" ozval se až moc známý hlas ode dveří. Ri sebou polekaně trhnul a koukl ke dveřím. Jakmile spatřil Topa seskočil z linky a chtěl odejít pryč. To by ale Hyun nesměl být rychlejší a nepřirazit ho zpět k lince. " Povíš mi už co se děje, Ri? Nechtěl sem ti nějak ublížit" dopověděl smutně Hyun a kouknul na Riho, který nevěděl co dělat. Nemůže mu přece jen tak říct, že ho miluje a že to pro něj nebyla jen ranní rychlovka. I když… Proč by nemohl? Co víc může ztratit. Odtáhl se od něj a šel rychlým krokem ke dveřím, u kterých se zastaví. Koukne do chodby, ale pohledem se vrátí k němu. "Miluju tě!" odpoví mu a jde zpět k sobě. Nechce slyšet jeho reakce. Bojí se jich ale i když ví, že jeho city jsou jednostranné a v ničem to nepomohlo, ulevilo se mu.
Top stojí v kuchyni jako zamrzlý a v hlavě si ta dvě slůvka přehrává pořád znovu a znovu. Miluje ho. To není možné.. Že by v tom nebyl sám? Nikdy ho nenapadlo, že by Ri a on.. Věděl, že k němu cítí něco víc, ale myslel, že tak to má jen on. Ale ta představa, že by s ním mohl být, usínat s ním v náručí, probouzet se jeho krásným úsměvem ze kterého se mu podlamují kolena.. Nevěděl, co by měl říct. Ale nemůže si nechat ujít takovou příležitost. Může být s tím, koho miluje. Bez váhání se rozejde z kuchyně a hned nabírá směr k pokoji jeho malého Seungriho.
Leží na posteli, nohy zkřížené, ruce pod hlavou a přemýšlí, co bude dál. Jak se k sobě budou chovat. Teď když se všechno změnilo. Kluci to poznají, budou mít spousty otázek a.. Z přemýšlení ho vytrhnou rychlé kroky a zvuk otevírajících se dveří.
Rychle dojde ke dveřím, na nic nečeká a bez zaklepání vejde do pokoje. Dveře za sebou zaklapne tím, jak se o ně zády opře a zadívá se na Seunga, který sedí na posteli s neidentifikovatelným výrazem ve tváři a pozoruje ho. Hyun se odpoutá ode dveří a rozejde se k Rimu. Než stačí Seungri cokoliv říct, sedí Hyunovi na klíně a ten mu drtí rty v polibku. Nevěří vlastním očím. Co to ten kluk nacvičuje?! Hyun se od něj kousíček odtáhne a opře si čelo o to jeho. Spokojeně vydechne a přitáhne si mladšího ještě blíž. "Miluju tě Seungri!" řekne nakonec a než mladší stačí cokoliv říct, leží Top na něm a drtí jeho rty v dalším polibku. " Seunghyuní.." dodá jen mladší nevěřícně a překulí Topa pod sebe. "Myslíš to vážně?!" zeptá se dojatě, ale v jeho hlase jde poznat i podezření. " Samozřejmě, že to myslím vážně zlato! Miluju tě!" odpoví mu s úsměvem a přitáhne si mladšího do dalšího vroucího polibku. Seungri hodí veškerá podezření stranou a ochotně se do polibku zapojí. Trošku roztřeseně zajede pod Hyunovo tričko a pohladí ho po bříšku. Starší se při tom dotyku zachvěje a spokojeně zaskučí. Ri se dlaněmi posouvá výš dokud nenarazí na Hyunovu bradavku a nepromne si mezi prsty. Top tiše zasténá a dojde mu, že se chová jako uke. Při té myšlence vytřeští oči a dojde mu vážnost stavu. Když mu Ri strhne triko, povalí jej pod sebe a i on sundá ten nepotřebný kus oblečení, co zahaluje to krásné tělo jeho.. přítele? Ano přítele. Nevzdá se ho. Je jen jeho! Přišpendlí ho k posteli a zakousne se do citlivé kůže na krku, saje ji a laská jazykem. Značkuje si ho opravdu pečlivě aby každý kdo se na něj jen podívá, věděl, že je jen a jen jeho. Když je dostatečně spokojený s rudými flíčky, které Rimu svítí na krku jako varovné kontrolky, nakloní se nad jeho tvář a hledí mu do očí. " Jsi nádherný, lásko!" zašeptá a přisaje se k těm sladkým rtíkům. Je jim oběma jasný, že není ani zdaleka poslední.
++++++
Seungri se spokojeně tulí Hyunovi v náručí a klidně oddechuje. "Jsi sladký" zamumlá mu Top do vlasů a něžně ho políbí na čelo. Ri zvedne hlavičku a políbí ho na rty. " Miluju tě Seunghyuní! Strašně moc!" řekne a zadívá se Hyunovi do očí. "Já tebe taky!" odpoví Hyun a skulí ho pod sebe a něžně ho políbí. Ri tiše vzdechne do jeho rtů, zajede mu rukou do vlasů a přitáhne si ho blíž. Po chvilce se od něj Top odtáhne, dá mu pusu na tvář a začíná se hrabat z postele. Oblékne se a nakloní se nad Riho, který leží na posteli, ruku pod hlavou a nespouští z něj oči. " Co na mě tak koukáš?" pousměje se, když dojde k posteli a skloní se k mladšímu aby si mohl ukrást malý něžný polibek. " Koukám kam jdeš." Odpoví mu Seung a polibek s radostí oplatí. "Jdu nachystat snídani. Jdeš se mnou?" zeptá se ho s úsměvem. "Nikdy snídani nechystáš" odpoví mu podezřele. "Bystrý úsudek ale, když už klukům řekneme, že jsme spolu tak jim tu snídani před tím šokem nachystat můžeme ne?" zeptal se pobaveně a Seungri sebou se smíchem plácnul zpět do postele, aby se hned na to mohl jí obléct a jít dělat se svým miláčkem tu snídani.

"Co se děje?" zeptají se kluci současně, když na stole vidí snídani a kluci se uculují jak dva měsíčci na hnoji.. Nějak rychle se jim otočila nálada. " Radši si sedněte!" podotkne Ri se smíchem a Top má co dělat aby se nezasmál taky. U jejich vyděšených výrazů nejde zachovat klidnou tvář. Kluci si zděšeně sednou a obrátí na ně zvědavé pohledy. " Fajn.. no kde začít.." zarazil se Seungri ale Top ho nenechal ve štychu. " Vadilo by vám moc kdyby sme byli spolu?" zeptá se narovinu a očekává reakce. Jiyong vyprskne kafe na stůl a začne se dávit." Ty vole" dodá jenom Dae a sleduje jak Tae mlátí Jiho do zad se snaze mu pomoct. Jiyong se nadechne a snaží se přebrat si poslední Topova slova. " WOW.. tak to je hustý…!" dodá se smíchem Tae. "Gratuluju kluci!" Vypískne Dae. " Děkujem" dodá trochu zčervenalý Seungri načež jej Top chytí za ruku a přitáhne si ho do náruče. " Myslím, že budu mluvit za všechny…." Chytí se slova Jiyong a důležitě vstane. " Pokud nebudeme v noci potřebovat špunty do uší je nám to fuk!" dokončí svůj velice důležitý proslov Ji a ostatní začnou v záchvatu smíchu přikyvovat, že s ním souhlasí. Top se zasměje a Seungri o dva odstíny zčervená. " Jsi roztomilý, když se červenáš" zašeptá mu Hyun do ucha. Seungri ho plácne po rameni a spojí jejich rty v něžném polibku. =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kyungie Kyungie | Web | 5. ledna 2014 v 22:20 | Reagovat

Anyuuuuu *q* To je sweet!! *q*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama