I love you.. 8. díl

18. prosince 2013 v 20:33 | L.M.S |  I Love You <3
Annyyeong banánci..
Omlouvám se ale s blížícími se Vánocemi lidé šílí a já z nich i z těch Vánoc mám depky, nestíhám.. prostě jednoduše nemám čas... Je to prostě chaos.. Snad něco sepíšu o Vánočních prázkách.. mám čas do 28. 12. a pak jedu na Silvera takže o sobě budu vědět až tak 2.1. :D
Tu máte jednu krátkou kapitolku, nemá ani 1000 slov :/ nechce se mi do sem ještě cpát napíšu to až jako pokráčko.. ;)
Užijte si další díl
Miluju vás ♥ :*

" Hyune.. ještě se nevrátil.. něco se mu určitě stalo.. musím ho najít!" zopakuje Eli po několikáté když ho kluci nechtějí pustit.
" Eli klid.. policie už ho hledá.. najdou ho.." uklidňuje ho Hyun i když ani jeden z nich není v klidu. Všichni se bojí. Nikdo neví co s Kevinem je. Nikdo neví co se mu stalo. Nikdo neví proč se nevrátil…
+++++++++++
Chlad. Bolest. Zoufalost. Proč? Co udělal tak zlého? Proč Bůh dovolil aby se mu tohle stalo. Bolest projížděla celým jeho tělem. Nemohl se ani pohnout. Chlad a zima se mu do těla zakousávali jako nějaký parazit který z něho chtěl vysát i ten malý zbytek energie který v něm ještě zůstal. Cítil se hrozně. Pošpiněný, zneužitý.. pořád na sobě cítil ty slizké doteky, cizí rty. Tu bolest.. Tu nesnesitelnou bolest. Modlil se aby už to všechno skončilo. Modlil se aby tohle byla jen hnusná noční můra. Aby se z toho probudil a všechno bylo jako dřív. Aby byl v teple v posteli, aby byl šťastný, aby se mohl opět přitulit k Eliemu. A ono je to přesně naopak. Leží tu v nějaké tmavé uličce, neschopen pohybu, zneužitý, zmlácený, zoufalý. Zima se zakousává do jeho těla které kryje jen pár kusů roztrhaných hadrů. A teď jen z posledních sil prosí Boha aby mu pomohl. Už nemůže. Začne ho obklopovat jen tma. Nevidí… neslyší… nevnímá… Už je konec. Končí jeho noční můra. A poslední co udělá než přestane vnímat okolí, které se za pár hodin změnilo z barevného na černobílé, je to, že zašeptá Elieho jméno.
+++++++++++
" Našli ho.. vezou ho do nemocnice" vyhrne ze sebe Hyun když odloží telefon. Je rád že ho našli ale to co se dozvěděl.. Jak to mohl někdo udělat? Proč?!
Všichni se okamžitě zvedli ze svých míst a už chtěli vyrazit ke dveřím ale zastavili se když promluvil Eli.
" Co se mu stalo? Proč ho vezou do nemocnice?!" s těmi slovy kouknul na Hyuna a očekával odpověď..
" Eli… já.. Nevím-"
" Lžeš.. víš to! Vyklop to pro lásku boží! Co mu kdo udělal?!"
" Někdo.. někdo ho zmlátil a…-"
"A?!.."
" A brutálně ho znásilnil… Byl téměř nahý když ho našli. Na sobě měl akorát pár roztrhaných kousků oblečení.."
Dodal leader potichu se slzami v očích. Zatěkal očima po zbytku skupiny. Nevěřícné pohledy, zděšené výrazy a slzy. Pak se odvážil podívat na Elieho. A ten pohled bolel..
Udělal pár kroků dozadu dokud nenarazil na opěradlo pohovky. Musel se o něco opřít. Ne.. Kevinnie.~
Jeho krví začal proudit vztek. Nepředstavitelná zlost a touha po pomstě. Ano.. pomstí se za každou vteřinu Kevinovi bolesti. Za každou jeho slzu!
Na nic nečekal a rozběhl se ke dveřím. Rychle si obul boty, čapl bundu z věšáku a v tu ránu vyběhl ze dveří.
Běžel celou cestu. Nezastavil se ani na malý okamžik. Musel ho vidět. Musel za ním.. Vběhl do nemocnice a zastavil se jen aby zjistil kde Kevin leží. Vyběhl pár pater schodů a rozhlédl se po dlouhé bílé chodbě. Zahlédl doktora který zrovna vycházel ze dveří vedoucích do jednoho z pokojů. Ještě celý zadýchaný přiběhl k němu.
" Doktore! Woo Sung Hyun.. před chvílí ho přivezli.."
" A vy jste?..."
" Jeho přítel"
"Aha.. No není na tom zrovna nejlíp.. má spoustu pohmožděnin, zlomené žebro,-… Jste v pořádku? Nějak jste zbledl.."
" Ne.. v pořádku.. můžu ho vidět?"
" Ale jen na chvíli… Potřebuje odpočívat.."
Doktor otevře dveře do Kevinova pokoje a pustí Elieho dovnitř.
Tohle je přesně to co nikdy vidět nechtěl. Kevin nehybně ležel na posteli, jeho tělo bylo napojeno na různé přístroje které přehlušovaly ticho v pokoji. Na jeho těle svítili modřiny stejně jako na jeho tváři. Jeho andělská tvář, zhmožděná, pomlácená.. Ret prokousnutý a i když jeho anděl spinkal byl na jeho tváři vidět ten výraz, Zdrcený, zděšený, na jeho tvářičkách byli vidět stopy slzných potůčků.
Sedl si na stoličku vedle postele a chytl jeho ruku do té své. Políbil ho na její hřbet a pak si o ni opřel čelo. Z jeho očí spadla první slza a hned jí následovali další. Jak ho mohl nechat takhle trpět. Měl ho zastavit.. Sakra! Podíval se do jeho tváře. Jeho rty.. Pamatuje si jak je líbal, jak tím byl Kevin ze začátku zděšený ale pak se vždy přidal. Vždy ty rty patřily jen jemu. A teď?! Někdo si ty rty přivlastnil násilím.. Až zjistí kdo to byl, najde ho a zabije ho! Ano.. zabije. Nenechá po zemi chodit takovou stvůru. Nenechá po zemi chodit nikoho kdo Kevinovi zkřiví byť jen vlásek. Nikoho!
Překvapeně vykulí oči když Kevin stiskne jeho ruku a jeho oční víčka se pohnou. Malinko pootevře oči a zatěká jimi na místnost před sebou. Nakonec koukne na Elieho. Nemohl udržet slzy které si v tu chvíli našly cestu z jeho očí a stékaly po jeho tvářích.
" Eli…." Knikne tak že ho nejde skoro ani slyšet. Pohne se ve snaze dostat se víc nahoru ale v tu chvíli bolest vystřelí z několika bodů a rozlije se po celém těle. Napadne každou buňku jeho těla a Kevin se v tu chvíli zmůže jen na bolestné vyheknutí.
" Nehýbej se lásko, lež." Vzlykne Eli. Chtěl být silný ale když ho vidí jak trpí. Nejde to. Kdyby mohl vezme všechnu tu bolest na sebe.
" Omlouvám se Kevine.. Je to moje chyba.. Nedokázal sem tě ochránit.. Já sem měl-"
" Eli.. nemůžeš za to. Ale když.." trhavě se nadechne. " Když sem tam ležel, doufal sem že tě ještě uvidím. Splnilo se mi to.." sotva to mladší dořekne jeho hlava se v bezvědomí nakloní na stranu a přístroje začnou hlásit že je něco špatně.
" KEVINE!" vykřikne Eli když ho sestřičky začnou vystrkávat ven z pokoje.
" Vypadá to na vnitřní krvácení. Musíme na sál." Řekne doktor a víc už Eli neslyší jelikož se před ním zavřou dveře.********************** Mianhae... já to všechno spravím :******************************
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 19. prosince 2013 v 17:53 | Reagovat

JAK SE OPOVAŽUJEŠ?! TAKTO KEVINIEMU UBLÍŽIT?!! Q__Q ZABUJU TĚ!! OSOBNĚ TY ZLOMÍM VAS!! JEN AŤ SI SAMA POLOŽÍŠ V TÉ MÍSTNOSTI S PÍPAJÍCÍMI STROJI!!!

2 dg-entertainment dg-entertainment | 19. prosince 2013 v 23:39 | Reagovat

Tu nápravu bych ti radila. Kev je fajn a já nerada,  když hezká stvoření trpí *Kecá.. ubližuje komu se dá.*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama