I love you.. 7. díl

8. prosince 2013 v 13:49 | L.M.S |  I Love You <3
Annyeong banánci :*
.. Ano.. Dlouho očekávaný díl.. já vím.. a nebijte mě.. Omlouvám se..
Tak... nwm je blbé psát-- užite si další díl?.. Ale i tak užijte si další díl... ;)
Miluju vás :***
MIANHAE! -_-... :* ♥

Potichu jde po chodbě..Je noc a všichni už spí.. Jen on nějak nemohl usnout..Ani nevěděl proč, prostě nemohl usnout. Asi se neměl přes den tak dopovat kofeinem. Proplížil se kolem koupelny a pokračoval dál ke svému pokoji. Už byl skoro u dveří když na něj někdo promluvil. Poplašeně se otočil a zamžoural do temna chodby.
" To se mě bojíš?" vylezl Seop z tmavějšího koutu a tak měl AJ možnost rozeznat kdo ho tak vyděsil. Na Kiseopově tváři hrál mírný úsměv a pohledem se vpíjel do toho jeho.
" Nebojím se tě akorát sem nečekal že tu na mě někdo promluví ve dvě ráno.." Ohradí se AJ a vzpurně mu koukne do očí.
" Já sem taky nečekal, že se tu bude v tuhle dobu někdo producírovat." Oplatí mu Kiseop stejnou mincí a přijde k němu o kousek blíž. AJ z té blízkosti mírně znervózní ale snaží se na sobě nedávat nic znát. Pravda, moc se mu to nedaří.. Poslední dobou je to čím dál divnější. Ty vztahy mezi nimi. Seop na něj pořád kouká jako by ho sváděl pohledem. Když k tomu připočítá i ty letmé doteky i když to vůbec není nutné tak to na zvláštnosti ještě přidá. Neví proč to dělá…
" Nemůžu spát.. ale už si jdu lehnout tak… dobrou noc.." řekne AJ a chce odejít ale najednou se stane něco co mu úplně vyrazí dech. Seop ho chytil za ruku, přitáhnul si ho k sobě a dřív než se Jae stihne nadechnout nebo nějak zaprotestovat, přisál se na jeho rty v krátkém, něžném polibku.
" Dobrou noc" dodal když se od něj odtáhl. AJ se v tu chvíli zmohl jen na to aby zvedl ruku a přejel si prstem po rtech. Kiseop se jen pousmál a potom zmizel ve svém pokoji. AJ tam zůstal zaraženě stát a nestačil se divit. Co to mělo být? Proč to udělal…??! Ne.. nechápe toho kluka čím dál víc.. A už opravdu neví co si má myslet.. Dělá mu v hlavě opravdu bordel.. S těmi myšlenkami zmizel ve svém pokoji.. Může jen zapomenout že dneska usne. Tohle je silnější a mnohem účinnější než kofein.
+++++++++++++
Pokojem se začal nést nepříjemný zvuk budíku a Kevin se zmohl jen na to aby natáhl rukou a ten otravný krám vypnul. Nechá ruku opět dopadnout do peřin a zmučeně vydechne. Nesnáší to. Musí opustit pohodlí a teplo postele. Rozlepí svá ospalá očka a zamžourá. Je tu na něj moc světla. Zavrtí se s úsmyslem se protáhnout ale pevné objetí a tělo které je na něj zezadu natisknuté mu v tom brání. Pousměje se a stěží se otočí aby mohl pohlédnout do Elieho spící tváře. Věnuje mu něžný polibek na rty a pohladí ho po tváři. Nechce se mu ho budit. Ale nic jiného mu bohužel nezbývá.
" Eli… Miláčku probuď se" řekne tiše a znovu se zavrtí v jeho hřejivé, ochranitelské náručí.
" Ještě chvíli" zamumlá starší ještě ze spaní a víc si k sobě Kevina přitiskne. Ten se jen usměje a objetí mu opětuje. Cítí se s ním tak.. úžasně, šťastně, spokojeně, bezpečně, milovaně.. Zastrčí hlavičku do jeho krku, nasaje jeho vůni a spokojeně vydechne. Takhle by chtěl zůstat navždy. S ním, v jeho náručí, natisknutý k jeho tělu.
" Miluju tě" zašeptá do jeho kůže a políbí ho na ni.
" Já tebe víc.." usměje se Eli a líbne mu pár něžných polibků do vlasů. Oči neotvírá. Užívá si tuhle chvíli dokud může. Kevin se usměje když zjistí, že jeho přítel už je při vědomí a odtáhne se od něj, aby mu viděl do obličeje. Věnuje mu zářivý úsměv.
" Musíme vstávat.." řekne mu pak lehce zmučeně a chce se vysoukat z jeho objetí.
" Mě se nechce tobě snad jo?.. a navíc.. na něco si zapomněl.." odpoví mu Eli dotčeně a přitáhne si ho k sobě aby se mohl přisát jeho rtům. Kevin spokojeně zamručí a víc se na Elieho natiskne. Přitáhne si ho za zátylek ještě blíž k sobě a na polibek mu začne odpovídat.
" Komu by se chtělo.." odpoví mu tiše když se odtáhne od jeho rtů aby se mohl nadechnout. Eli se jen usměje a pohladí ho po tváři. Chvíli mu jen hledí do očí a v tu chvíli se Kevin nevzmůže vůbec na nic. Jen se mlčky topí v jeho krásných očích, které se láskyplně vpíjí do těch jeho. Oči anděla. Nic jiného Kevina nenapadlo. Nestihl se ani zastavit když se naposledy pousmál a znovu ho políbil. Jemně, nežně, nevinně.
" ElVin vstávat..!" vlétne do dveří leader a tím přeruší tu nádhernou chvíli. Kevin se od Elieho odtáhne a koukne Hyunovým směrem ale on už tam nebyl. Je vidět že se z té své nevolnosti už vyspal..
" Tak jdeme.." Eli je najednou čilý jako rybička když začne Kevina tahat z postele.
+++++++++++++
" Už jsou všichni vzhůru?" usměje se Hoon na svého přítele který vejde do kuchyně a usedne k němu za stůl.
" Jo.. snad.." oplatí mu úsměv Hyun a letmo ho políbí.
" Už je ti dobře?" optá se ho mladší starostlivě a pohladí ho po ruce.
" Je mi fajn.. Asi to byla jen únava. Potřeboval sem se jenom vyspat" ujistí ho Soohyun a upije ze svého hrníčku naplněného tmavou tekutinou. Kafe.
" Dobré ráno.." pozdraví Kevin ještě trochu ospale a sedne si na židli. " Hyune v kolik dneska dojedeme? Potřebuju Eliemu koupit dárek k narozeninám" dodá nejmladší a zvědavě na leadera koukne.
" Snad brzo, počítám nejpozději kolem 7.." odpoví mu Hyun tiše.
" Super.. Alespoň nebude v obchodu tolik lidí" zaraduje se Kevin. V tu chvíli se přiloudá i zbytek skupiny a i oni zasednou ke stolu. Dongho si hned položí hlavu na desku stolu a opět zavře oči. Nedá se ovšem říct, že je dnes otevřel..
++++++++++++++++
Přijeli domů. Všichni prakticky bez energie. Kromě Kevina. Tomu zářil na tváři úsměv a jeho pozitivní energie všechny kolem fackovala.
" Tak já jdu do 9 jsem zpět. Kdyby něco jsem na telefonu jo? Tak zatím" mrkne na ostatní, Eliemu vlepí letmý polibek na rty a zabouchne za sebou dveře.
Elie se zmateně koukne po zbytku skupiny.
" Kam tak spěchal?.."
" Nakupovat.. odpověděl Hoon bezstarostně.."
" Ale už je tma.. Co když se mu něco stane… Ten kluk vůbec nepřemýšlí.. navíc mě tu nechal" řekne Eli trošku naštvaně.
" V klidu.. Není přece dítě.." usměje se na něj Dongho a pohladí ho po rameni než se odklidí do kuchyně.
Dítě možná není ale i tak se mu může něco stát.. Nehledě toho divného pocitu co cítí v hrudi.
Kevin se otřásl zimou a víc se zavrtal do teplé zimní bundy. Byla zima.. Na to že byl březen. On zimu nikdy neměl rád.. miloval léto. Tu dobu kdy všechno kvetlo, bylo teplo, svítilo sluníčko.. V tu dobu byl spokojený. Nebyla tu žádná vlezlá zima které by se mu vtírala pod oblečení. Ale tak co.. zimu vydrží.. hlavně, že má ten dárek. Spokojeně se pro sebe usměje a dál si vykračuje po téměř opuštěné ulici. Sem tam tudy pár lidí projde ale to jen velmi zřídka a on je za to rád. Nechtěl by aby ho někdo poznal a navíc je tu klid a on si může užívat pohled na město které se ani na chvíli nezastaví. Tohle je ta klidnější část města a prý taky nebezpečnější. Zatím tady neshledal nic a nikoho nebezpečným. Už slyší Elieho až se vrátí domů. Bude mu vyčítat, že šel sám a ještě ke všemu sem. Že se mu mohlo něco stát…

Jeho myšlenky přeruší dlaň která mu zacpává ústa a utlumila tak vyděšený výkřik který se vydral z jeho hrdla. Snaha vymanit se z pevného sevření ještě zesílí když ho neznámý člověk začne táhnout do tmavé, opuštěné uličky. Kevin kope na všechny strany, křičí ze všech sil ale ani to mu nepomáhá. Ze zoufalství kousne neznámého do dlaně takovou silou, že mu ji snad i prokousl. Neznámý povolí své sevření a Kevin začne utíkat pryč. Jeho naděje na útěk se rozplynou tehdy když ho neznámý muž chytí za zápěstí a druhou rukou mu vrazí pěstí. Kevinovi se zatmí před očima a pomalu ale jistě začne upadat do bezvědomí. Eli.. pomoc..!!~
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 8. prosince 2013 v 15:20 | Reagovat

já tě zabiju... DĚLEJ A DEJ MI SVOJI ADRESU!!!! >< A PĚKNĚ RYCHLE!!! >< JAK SE OPOVAŽUJEŠ?!?! Q___Q tohle..... udělat našemu maličkému nevinnému drobnému roztomilému (a nevím co ještě....) KEVÍNKOVI?!?! O_____O JÁ SI TĚ NAJDU!! ><A AŽ TĚ NAJDU!! >< TAK SI MĚ NEPŘEJ! TO MYSLÍM VÁŽNĚ!!! SMRTELNĚ VÁŽNĚ!! ><
Najdu tě... A zabiju tě...

2 Sairen Sairen | 9. prosince 2013 v 13:36 | Reagovat

Hele... proč jsou všichni v mém okolí posedlí mučením? xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama