I love you.. 4. díl

24. listopadu 2013 v 18:18 | L.M.S |  I Love You <3
Ahoj banánci moji :*
Tu je slibovaná povídka.. :) Je pěkné jak to všechno vypadá tak krásně spokojenně a bezproblémově že?.. **evil smile**
Užiijte si povídku drobci :*

Varování: 18+" Kevine? Jak to, že nespíš? Víš vůbec kolik je hodin?" podiví se Hoon když v noci vejde do kuchyně a uvidí mladšího sedět na lince a popíjet džus. On sám se šel jen napít. Následek trošku žhavější scénky s Hyunem. Netušil kolik toho snese, dokonce se diví, že může chodit. Chodit může ale bolí to. Zabije ho.. nebo z něj udělá uke. " Nemůžu spát" odpoví mu mladší suše. V tomhle mluví pravdu. Nemůže spát. Cítí se provinile. Chová se jako absolutní idiot. Vždyť Eli ho miluje, dělá pro něj první poslední a on..? Kolikrát ho Eli žádal aby mu věřil? Kolikrát mu připomínal, že by mu nikdy neublížil a neudělal nic co by on sám nechtěl. A on se stejně pořád ještě nerozhoupal. Už je to víc než dva týdny co klukům řekli, že jsou spolu. Chvíli po nich to oznámili i Hyun s Hoonem. Ti jsou slyšet snad každou noc. Jejich vztah je se vším všudy. " Hahaha jasně to ti tak věřím.. Co se děje?" zeptá se ho Hoonie nekompromisně. Už od Soohyuna začíná chytat leaderovské móresy.
Ale vždyť Hoon by ho mohl chápat. I když.. je divné o tomhle mluvit. Nemá na výběr, potřebuje poradit. Je si jistý, že Hoon na tom byl kdysi stejně. " Bojím se.." řekne mladší smutně a sklopí hlavu. " Čeho?" pohladí ho po rameni starší. Vypadá jako opuštěné štěně když se takhle tváří. " Já.. Bojím se s Eliem.. spát." Zahuhlá Kevin a zrudne. Jo, je to trapné. " Chci ho. Chci prožít svoje poprvé s ním ale bojím se. Tolikrát už sem ho musel zastavit. Ne, že by se mi to nelíbilo. Právě, že se mi to líbí až moc ale nemám odvahu na to aby Eli zašel dál" dodá mladší zdrceně. Hoon okamžitě pochopí v čem je problém. Taky to tak měl, prožíval úplně to samé co Kevin teď. " Musíš mu prostě víc věřit.. Chápu, že se bojíš. Kdysi sem prožíval to samé. Promluv si s ním o tom, on to pochopí. Eli tě miluje a to poslední co chce je ublížit ti. Nemáš se čeho bát." Ujistí ho Hoon s úsměvem. " Běž spát" pohladí mladšího po tváři a odejde z kuchyně. Kevin ho poslechne. Dopije džus, zhasne a jde do pokoje.
++++++++++++++++++
" Dobré ráno" přiletí do kuchyně Hyun a skoukne zbytek skupiny, která sedí u stolu za snídaní. Přijde k Hoonovi a dá mu něžný, vlhký polibek na rty. " Dobré ráno zlato" odpoví mu Hoon. Hyun si sedne na židli a s úsměvem si k sobě přitáhne snídani. " Tak co? Jak se máte? Nějaké problémy?" zeptá se jich leader než se pustí do snídaně. " Fajn žádné problémy" odpoví všichni sborově. Až na Kevina. " Kevine?" zeptá se leader opatrně. Neodpověděl. Hoon šlápne pod stolem Kevovi na nohu. " Všechno v pořádku" usměje se mile Kevin. " Fajn" usmál se spokojeně Soohyun a dál už se tomu nevěnoval.
" Už si s ním mluvil?" zeptá se Hoon tiše aby ho slyšel jen Kevin. " Ještě ne.. Nevím jak mám začít. Dneska máme volno tak to zkusím dneska" odpoví mu mladší. " Hlavně se neboj.. Nemáš čeho" usměje se na něj Hoonie.
++++++++++++++++++
" Tak co budeme dělat když máme volno? Můžeme se kouknout na nějakej film nebo tak něco. Jen dle tvého přání." Usměje se Eli. Kevin se zhluboka nadechne. Teď nebo nikdy. Jak říkal Hoon, nemá se čeho bát. " Já.. no.. chtěl sem s tebou mluvit" zahuhlá mladší a nervózně si skousne spodní ret. Eli se zamračí. " Tváříš se jako na pohřbu.. pojď sem." Sedne si starší na postel a stáhne si ho na klín.
" Víš jak se už nejméně dva týdny rozhoupávám, bráním se ti… já"
" Řekl sem ti přece, že počkám tak dlouho jak budeš chtít.. Nechci na tebe tlačit." Skočí mu Eli do řeči.
" Já vím a děkuju ti za to. Ne, že bych to nechtěl. Naopak. Ale já se bojím, že to bude bolet a.."
" Ššššt.. víš, že bych ti nikdy neublížil" políbí ho starší jemně a přitiskne si ho víc k sobě."
" A neublížíš?" zeptá se Kevin opatrně a je zcela jasné na co tím naráží. Při té představě mu zčervenají tvářičky a sklopí pohled dolů. Eli se zachvěje.. Někdy proklíná svoji bujnou fantasii. Ale pokud to pochopil správně tak dnes bude víc než opatrný aby mu neublížil. Chce aby na svoje poprvé vzpomínal ještě dlouho po tom.
" Neublížím.. Věř mi" hodí po něm starší prosebný pohled a pak se jemně přisaje k jeho rtům. Kevin ho objal kolem krku a natiskl se k němu víc. Něžně si uždibovali ze rtů a vychutnávali si tu blízkost. Eli asi víc protože přeci jen on věděl co bude následovat. Těšil se na ten dokonalý pocit. Kevin se klepal nervozitou a strachem. Nevěděl co od toho čekat. Byla tu i určitá část kterou Eliemu neřekl. Ano, bojí se sice toho, že to bude bolet ale daleko víc se bojí toho, že ho nedokáže uspokojit. Nedá mu to co od toho očekává, nebude mu stačit, nebude mu vyhovovat. Co když mu v intimním životě nesedne.? Z toho měl strach daleko větší.
Starší si všimne toho jak Kevin najednou ztuhl a odtáhl se od něj. " Co se děje?" zeptá se Eli starostlivě s pohladí ho po zádech. Mladší zaboří hlavu mezi ramena. " Nic" knikne Kevin. " Miláčku.. poznám to na tobě tak mi nelži a řekni mi co se děje.." naléhá na něj Eli. Chce vědět co ho trápí, od toho jsou pár. " Co když.. co když ti nebudu stačit? Co když tě nedokážu dostatečně uspokojit, nebudu ti vyhovovat? Nebudu pro tebe dost dobrý…" mladší si ani neuvědomí, že mu tvářích začali téct slzy. Starší se zděsí. Jak ho tohle může trápit?! Vezme ho za bradu a donutí ho podívat se na něj. Palci mu otře z tváří slzy a vlepí mu něžnou pusinku na čelo. " Zlato o tohle opravdu strach mít nemusíš.." usměje se na něj Eli a rty se otře o jeho tvář až k jeho oušku. " Chci tě tak moc až z toho šílím. Nevíš jak zatraceně moc už chci aby si byl můj" zašeptá vzrušeně a vsaje mezi rty jeho lalůček. Kevin tiše vydechne a poté zapřede jako koťátko. Tohle by si nechal líbit. Starší mu pomalu začne vyhrnovat tričko přičemž ho hladí po té dokonalé pokožce. Kdyby měl poslechnout svoje touhy a ten nesnesitelný chtíč tak už do Kevina tvrdě přiráží. Ale dnes ne. Bude hodný, jemný a nesmírně opatrný. Odtáhne se od jeho ouška aby mohl mladšímu přetáhnout triko přes hlavu. Poté sundal i to svoje a opět si Kevina sevřel v pevné objetí. Začal ho znovu líbat. Tentokrát už ne tak něžně ale ani ne tak hladově. Pomalu ho položil na záda a zalehl ho vlastním tělem. Po chvíli opustí jeho rty a přesune se na krček kde začne sát a líbat citlivou kůžičku. Jen se pousměje nad Kevinovým vzdycháním a pokračuje dál. Rty se otře o jeho klíční kost než se do ní několikrát mírně zakousne a poté ji olízne jazýčkem. Přesune se ještě níž a vsaje do úst jeho bradavku. Začne ji malinko okusovat a přejíždět po ní jazykem. Kevin se prohne v zádech s němým výkřikem a vjede Eliemu prsty do vlasů přičemž za ně nevědomky zatahá. " Bože Eli! Ahnnn" zasténá mladší hlasitě když starší zajede rukou do jeho rozkroku a začne ho třít přes kalhoty. Nikdy nic podobného nezažil. To vzrušení kolující jeho krví mu zatemňuje racionální myšlení a s ním trošičku i ten strach. Ale ten pocit.. Ten je dokonalý.
Starší se znovu vytáhne k jeho rtům a přisaje se k nim. " Nádherně sténáš" zašeptá mu Eli do rtů vzrušeně a pohladí ho po bříšku. Kevin se od něho zadýchaně odtáhne a nevědomky se zhoupne v bocích čímž se svým klínem otře o ten jeho. Sleduje Elieho jak tiše vydechne a slastně přivře oči. Až teď mu dojde co vlastně udělal. " Promiň" vypískne zděšeně mladší. " Neomlouvej se a klidně to udělej znovu" zašeptá mu Eli do ouška a políbí ho na ně. Kevin si připadá divně a je snad studem červený až na zadku.
Starší nečeká na jeho reakci a začne ho líbat. Opatrně, skoro jako by se bál že by tím svému zlatíčku nějak ublížil. Sjede rukou až k lemu jeho kalhot a začne je rozepínat. Sundá mu je i se spodním prádlem a začne si ho prohlížet. Je tak krásný. Nemůže ani popsat jak se těší až mu bude patřit se vším všudy. Až bude jeho. Zacuká mu ve slabinách a on nevědomky chtě nechtě tiše zasténá. Mladší ani nedokáže vyjádřit jak se stydí. Ani to vzrušení kolující v jeho žilách mu nepomůže. " Nekoukej na mě tak" knikne tichounce a odvrátí pohled od Elieho hladových očí. Ten se jen pousměje nad jeho stydlivostí a pohladí ho po tváři. Skloní se k jeho rtům a něžně se o ně otře. Sjede k jeho krku a začne ho něžně líbat zatímco se jeho ruka přesune níž a prsty přejede po jeho vzrušení. Kevin tiše zasténá a malinko se pohne boky proti jeho ruce. Starší obejme jeho penis prsty a začne pomalu pohybovat rukou. Nepřekvapuje ho, že mladší tak hlasitě sténá. Podle jeho chování tohle ještě nikdy nezažil. A to mu ještě v podstatě nic nedělá. Pousměje se do jeho kůže a polibky se začne poněkud rychleji přesouvat dolů. Zlíbá jeho hruď a bříško a u jeho klína se zastaví aby se podíval na jeho výraz. Je tak sladký. Vzrušený a přesto nervózní. Neví co je to slast. Ne v takové míře. Je jen na něm aby mu to ukázal.
Olízne špičku jeho erekce a poté ji vsaje mezi rty a začne lehounce okusovat. Kevin se s hlasitým výkřikem Elieho jména prohne v zádech, protočí oči v sloup a sevře v pěstech rohy od polštáře. Bože co to s ním Eli dělá. Má pocit, že umře. Starší se nad tím jen pousměje a pohltí ho celého do úst. Nejraději by si ho hned tě vzal. V kalhotách má opravdu nesnesitelně těsno a Kevinovi výkřiky, steny a vzdechy slasti ho přivádí k šílenství. Stávají se jeho drogou jako on samotný. Začíná mít menší obavy, že to nevydrží. Vyhoupne se nahoru a líbne mladšímu sladký polibek na rty zatímco šmátrá v nočním stolku. Ještě, že jsou u něj v pokoji. Pochybuje, že Kevin má ve svém pokoji něco takového. Už by se vážně měli sestěhovat. No.. po tomhle budou sestěhovaní hned.
Konečně najde tu malou lahvičku gelu a začne se opět naplno věnovat svému andílkovi. Něžně ho začne líbat zatímco tlakem ho donutí roztáhnout nohy. Nešlo si nevšimnout jak Kevin ztuhnul strachem. " Neboj miláčku.. Slíbil sem přece, že ti neublížím. Věř mi." pohladí ho Eli po tváři aby ho alespoň trochu uklidnil. Chápe ho. Vylije si trošku gelu na prsty a rozetře je po jeho vstupu. " Uvolni se" zašeptá mu do rtů a dál ho líbá. Kevin poslechne a snaží se co nejvíc uvolnit. Starší do něj opatrně začne vnikat prvním prstem. Kevin trošku sykne bolestí. Čekal, že to bude nepříjemné ale dá se to vydržet a pro toho svého holoubka vydrží všechno. Eli začne prstem pomalu pohybovat přičemž ho nepřestává líbat. Po chvilce začne přidávat i druhý. Mladší bolestně zamručí a stáhne se. " Promiň.. vydrž to, za chvíli to přejde" utěšuje ho starší. Počítal s touhle reakcí. Nemá mu to za zlé, on by neměl na to být uke. " Pro tebe všechno" vydechne Kevin s jistou dávkou bolesti v hlase. Eli začne opatrně hledat ten uzlíček nervů v jeho tělíčku kterým by tu bolest rozhodně odčinil. A taky že ano. Netrvá dlouho a mladší se s hlasitým výkřikem prohne v zádech. " E-li! Ahnn" Kevin se pod ním kroutí slastí. Starší se pořád otírá o ten bod v jeho těle a sleduje jeho tvář. Je tak hrozně krásný. Vzrušující pohled. Jaký asi bude mít až do něho bude..- Bože! Eli se oklepe vzrušením a zhluboka se nadechne. Musí se alespoň trošku uklidnit. Přidá i třetí prst a začne Kevina připravovat na to co přijde. A to asi hodně brzo protože má pocit, že to nevydrží. To je na něj moc. Ve slabinách mu cuká vzrušením čemuž moc nepřidává to těsno které mu jeho kalhoty dávají. To jeho krásné rajcovní sténání a výkřiky jeho jména mu to ještě více potvrzují.
Ještě chvíli do mladšího přiráží svými prsty než je vytáhne. Už to vážně nejde vydržet. Musí ho mít. Pousměje se nad Kevinovým zklamaným vydechnutím. Všimnul si, že přestal těsně před tím než on stihl vyvrcholit. Omlouvá ho to, že mu dá mnohem větší slast. O tom ale mladší nemá ani potuchy.

Rychle ze sebe shází zbytek oblečení a spokojeně přivře oči když zmizí to nesnesitelné těsno kolem jeho erekce. " Eli prosím.." zasténá tiše Kevin. Už tak moc potřebuje uvolnění.. bolí to. Starší se jen pousměje a sáhne po gelu který se válí na posteli kousek od něj. Potře jím svoji erekci a vmísí se mladšímu mezi nohy. Pořádně mu je roztáhne od sebe a nadzvedne je. I přes to nehorázně velké vzrušení a chtíč se pořád musí kontrolovat. Pomalu, se vší láskou a něhou kterou v sobě najde do něj začne pronikat. Snaží se zhluboka dýchat aby prudce nepřirazil když pocítí to těsno hnědovláskova tělíčka. Kevin si zkouší zvykat. Není to o tom, že by to bolelo. To ne, Eli ho připravil víc než dobře a pokud je tam bolest tak nestojí ani za řeč. Ale cítí se divně.. plný. Starší do něj vnikne až po kořen a přestane se hýbat aby si mladší zvyknul. A stojí ho to zatraceně hodně úsilí a sebekontroly. Nevydrží to a měkce přirazí. " V po-řádku?" vydechne Eli ztěžka. Kevin jen souhlasně kývne a stáhne si ho pro polibek. Potřebuje cítit jeho blízkost každou buňkou svého těla. Starší začne pomalu přirážet zatímco Kevina něžně líbá a vychutnává si ty steny co jej vždycky zabrní na rtech. Ten mu po chvilce obmotá nohy kolem pasu a přitiskne si ho k sobě ještě blíž. Blonďáček začne zrychlovat své přírazy. Cítí, že už stačí jen chvilička, pár dalších přírazů. Zajede rukou mezi jejich těla a pevně sevře Kevinovovu erekci. Ten vykřikne Elieho jméno, prohne se v zádech, zaryje nehty do jeho ramen a udělá se na jejich bříška. Neznámý pocit který zasáhl jeho tělo v něm vybuchnul jak ohňostroj. Úzký prostor, který se stal díky orgasmu ještě užší vynese Elieho na vrchol závratnou rychlostí s hlasitým stenem na rtech. Skácí se na vyčerpaného Kevina a rychle dýchá. " Miluju tě" zašeptá mladšímu do ouška a odkulí se vedle něho. Přitáhne si ho do náruče a začne ho hladit po zádech. " Já tebe taky... a děkuju" vydechne Kevin spokojeně a obejme ho kolem pasu aby se na něj mohl ještě víc natisknout. " Za co?" zasměje se Eli. Mladšímu poposkočí srdíčko když ten jeho nádherný smích slyší. " Za tohle.. za tebe.. za všechno" koukne na něj Kevin a letmo ho políbí na rty. Potom si položí hlavu na Elieho hruď a zavře oči. Přece jen je to vyčerpávající. Starší se usměje a vlepí mu pusinku do vlásků. " Já děkuju za tebe" pošeptá mu ještě než Kevin začne pravidelně oddechovat.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 24. listopadu 2013 v 22:29 | Reagovat

HE?! CO JIM CHCEŠ UDĚLAT?! Q__Q *usuzuje podle tvého úvodu: jak to všechno vypadá tak krásně spokojeně a bezproblémově"* CO JIM CHCEŠ UDĚLAT TY MRCHO!! Q__Q
Nyuuuuu~~!!! TT.TT Když konečně Kevin a Eli spolu.... tamto.... *šíleně gestikuluje* tak jako! to jim to chceš jako všechno zkazit?! Q___Q

2 KašpáreQ582 KašpáreQ582 | Web | 25. listopadu 2013 v 23:01 | Reagovat

Tak tohle bude ještě zajímavé...šupky dupky další díl... :D Stejně jako by mohl přibýt nový díl osvobození :3333 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama