I love you..

5. listopadu 2013 v 21:44 | L.M.S |  I Love You <3
Zdravím vás bobani..
Ano já vím měla tu být SiChulovka ale nějak mi to prostě nevychází mno.. Omlouvám se :*
Začínám novou kapitolovku na U-KISS ^^
Snad se bude líbit, nevím není to ani nějak promyšlené i když vím jak to bude pokračovat.. Zdá se mi to z mé strany trochu odfláknuté :( Ale tk snad se to zlepší ^_^
Tak jo děcka.. jdu hajat... Sladké sny ;) :**
I LOVE YOU..
Fandom: U-KISS
Pár: ElVin (SooHoon, AJSeop)
Varning... ( no co myslíte?.xD) 18+ (později)
Počet dílů: nemám ani tucha.. :D
_______________________________________________________________________________________________________________


" Hyune?" zaklepe Kevin na dveře leaderova pokoje a čeká. " Pojď dál Keve" ozve se z pokoje Soohyun. Ten tedy otevře dveře a nakoukne do místnosti. Leader leží na posteli a čte si. " Potřebuješ něco?" zeptá se mile starší a usměje se. Poslední dobou je jejich andílek jako tělo bez duše. Na veřejných akcích se směje ale sotva přijde domů a nejsou na něm nalepené kamery je jako vyměněný. Často ho celé hodiny nevidí, protože je někde zalezlý. Sám. " Ne jen sem se chtěl zeptat jestli máme dneska ještě něco v plánu." Odpoví tiše Kevin. " Ne dneska už nic. Děje se něco?" nahodí Hyun starostlivý tón. " Ne nic… v pořádku." Ujistí ho mladší a pak bez dalších slov odejde. Leader si jen pro sebe zavrtí hlavou. Něco se děje zcela určitě.. Ale co?...
Zavře dveře a opatrně aby ho nikdo neviděl jde na střechu. Vyšlape všechny schody a rozhlédne se. Zatím ho tady nikdo nenašel. A doufá, že ani nikdy nikdo nenajde. Pak by se už neměl kam zašívat. Sedne si a zády se opře o chladnou zeď. Kouká na nebe a pozoruje mraky putující po obloze. Povzdechne si. Přijde mu to hloupé. Sedí tady, klukům nic neřekl. Ani Soohyunovi. Neví jestli má. Má to někdo vědět? Nechce aby to nikdo věděl. Stydí se za to.. ne nestydí ale má strach. Všechno by se tím zkazilo..a navíc. Co by s tím udělal Hyun když se ho to vůbec netýká. I když je leader tak tohle není v jeho popisu práce. Vztahy ve skupině. Teda jako dobré vztahy samozřejmě udržet musí ale ne v tomhle slova smyslu. Nemůže nic dělat. Jen zbavit se toho citu který je určitě jen na překážku. Kdyby mu to řekl, mohl by zničit jejich dobré přátelství. Všechno by se ještě zhoršilo. Eli by se mu vyhýbal, všimli by si toho ostatní, všichni by se to dozvěděli a on by byl černá ovce celá skupiny. Ztratil by všechny. To by vážně nepřežil. Jsou jako jeho rodina.. Je z toho všeho zoufalý. Už nemá sílu na to se na veřejnosti přetvařovat a dělat, že je vše v naprostém pořádku a je šťastný protože to není pravda! Není šťastný! Je zoufalý, bezmocný… Zamilovaný.
" Kluci kde je Kevin? Už od oběda sem ho neviděl a to už je sedm večer. Neví někdo něco?" vejde do kuchyně Kiseop a rozhlédne se. " Ne.. asi tak v půl jedné se přišel zeptat jestli máme ještě nějaké plány a když sem mu řekl, že ne tak beze slova odešel. Něco se s ním děje.. A já nevím co…" posmutní leader. " Eli nevíš kde je Kevin?" zeptá se Seop a zoufale koukne na tázaného, který právě kráčí kolem. " Měl bych? Od oběda sem ho neviděl… Děje se něco? Tváříte se jako na pohřbu." Odpoví Eli a hodí na oba tázavý pohled. " Copak ty to nevidíš? S Kevinem se něco děje. Směje se jen když musí, skoro nejí, pořád se někam zašívá. Něco ho trápí." Připomene mu fakta leader. " Souvisí s tím i to jak se mi pořád vyhýbá? To už není jen doma, to už i na veřejnosti. Dřív jsme spolu blbli pořád a teď.. sotva se na mě podívá." Přidá Eli do řeči a sedne si k nim. " To taky.. tobě se vyhýbá snad nejvíc" souhlasí Seop. " Už si ani nevzpomínám kdy mě naposledy pozdravil.." posmutní Eli a promne si oči. Chybí mu to.
V tu chvíli přijde do kuchyně Kevin. Ani se na ně nepodíval. Vzal si skleničku a napustil si do ní vodu, kterou vypil na ex. Už se chystal opustit kuchyň ale když procházel kolem kluků tak ho někdo chytl za zápěstí. Podíval se na svoji ruku a pak na toho dotyčného. Eli. Zpanikařil. Naprázdno otevřel pusu, hned ji zase zavřel a škubnul rukou v pokusu se Eliemu vyškubnout ze sevření. " Máš úplně rudé a nateklé oči.. Brečel si. Proč?" řekl v klidu Eli a pořád ho pevně držel aby mu neutekl. Kevin neodpovídal. Mlčky se mu koukal do očí a začali se do nich tlačit i slzy. Rychle je zamrkal a trhavě vydechl. " Pusť mě" knikl potichoučku a sklopil pohled. Kiseop s Hyunem jen tiše seděli a koukali na ty dva. " Nepustím dokud mi neřekneš proč se mi vyhýbáš. Co sem ti udělal?! Mluv!" zakřičí až vztekle Eli a stisk kolem Kevinova zápěstí ještě zesílil. " Eli.." napomene ho Seop. Ví, že když má vztek neumí se ovládat. S takovouhle by mohl Kevin i jednu schytat. " Ne.." podívá se na něj Eli a zakroutí hlavou. Pohledem se vrátí zpátky k nejmladšímu v místnosti. " Nestarej se a nedělej, že tě to zajímá" oboří se na něj zoufale Kevin a vzpurně se na něj kouká. " Co to meleš? Proč by mě to nemělo zajímat?" zavrčí agresivně a trhne s jeho zápěstím takže mu Kevin skončí v náručí. Z té blízkosti se mladšímu rozbuší srdce rychleji než by mělo. Cítí tu jeho kouzelnou vůni. Kéž by se tohle stalo za jiných podmínek. " A zajímalo tě někdy co se mnou je?! Jsem ti volnej tak se teď nestarej" zvýší hlas mladší. Shodí jeho ruku ze svého zápěstí a odejde. " Kevine!" zakřičí za ním Eli ale není mu to nic platné. Vší silou buchne pěstí do stolu a nasupeně vydechne. " V klidu Eli" usměrní ho leader ale i on je opatrný. Ví co dokáže když je naštvaný. Eli se na něj agresivně podívá ale hned potom si zoufale sedne a práskne hlavou do stolu. " Eli?" optá se Kiseop tiše když zaregistruje jak se jeho ramena mírně roztřesou. " Co dělám blbě? Co sem mu provedl tak hrozného?..." zvedne zoufale hlavu Eli a z očí mu tiše vytékají dva slané potůčky. Nečeká na jejich odpověď a v tichosti odejde z kuchyně.
" Keve?" Eli stojí za dveřmi jeho pokoje. Nečeká na odpověď a otevře dveře. Nakoukne do pokoje. " Kevine?" znovu vysloví jeho jméno a zavře dveře. To už mu nestojí ani za odpověď?... Sedne si k němu na postel a pohladí ho po zádech. Kevin otevře oči a koukne na něj uslzenýma očima. " To už ti nestojím ani za odpověď? Co sem ti udělal tak hrozného?" zasmutní Eli. " Nic" knikne skoro neslyšně mladší a sklopí pohled z zemi. " Kdyby nic tak by si se mnou mluvil ne? Ty se mi vyhýbáš, nemluvíš se mnou, neodpovídáš mi.. Já už nevím.. nevím co sem ti provedl, že se ke mně takhle chováš." Domluví Eli a musí křečovitě zavřít oči protože se mu do nich začali drát slzy. Kevin ho beze slov pohladí po tváři. Přál by si mu to říct. Miluju tě. Dvě slova, které mají moc všechno zničit nebo naopak. Nedokáže je vyslovit. Mají moc mu vzít všechno. Nemůže to udělat. Ale.. Tohle bolí. Bolí ho jeho slzy, až moc na to aby je jen tak přehlížel. Sedne si. Lehkým tlakem mu zvedne hlavičku a podívá se mu do očí. Palci mu setře slzy, které vytekly z jeho nádherných očí a mírně se pousměje. Starší je jako na trní. Tahle myšlenka by v jeho hlavě neměla co dělat ale je moc silná a lákavá než aby ji nechal jen tak být. Pomalu se k mladšímu začne přibližovat přičemž pozoruje střídavě jeho rty a jeho oči. Kevin neuhýbá kouká mu do očí a snaží se uklidnit. Chybí pár centimetrů a jejich rty by se spojily. Eli se naposledy koukne mladšímu do očí než se váhavě přisaje k jeho rtům. Pohrává si s jeho spodním rtem než ho skousne a odváží se polaskat ho jazýčkem. Kevin ztuhne ještě víc ale neodstrčí ho. Starší obtáhne konturu jeho rtíků jazýčkem a trošku na ně zatlačí aby se dostal dovnitř. Mladší pomalu a nervózně pootevře pusinku. Eli vklouzne jazykem do jeho úst. Přejede přes hradbu bílých zoubků a pak začne pomalu prozkoumávat zbytek. Polaská jeho horní patro a pak pohladí Kevinův jazýček tím svým za což si vynutí tichý povzdech,který ho zabrní na rtech. Mladší mu začne váhavě odpovídat a po chvíli se to z váhavého mění na mírně vášnivý a hladový polibek. Kevin Elieho obejme kolem krku a natiskne si ho na sebe víc. Je tak dokonalý. Líbá ho. Elie ho líbá. Spí a něco se mu zdá. Tohle přece není možné. " Kevine" zašeptá Eli mezi polibky a začne ho pokládat na záda. Ale vždyť.. Tohle ne.. " Eli.. Ne.." Zašeptá mladší a mírně ho od sebe odstrčí. Eli jako by najednou ožil a odtáhne se od něho úplně. " Promiň Keve já vůbec nevím co mě to napadlo.. Omlouvám se" s těmi slovy odejde z pokoje. Kevin za ním zůstane jen nechápavě zírat. Co to kruci bylo?
Eli dojde do kuchyně a napije se ledové vody. Co to udělal? Proč to udělal? A proč si sakra neumí odpovědět. Kdyby jen polibek. Dobře. Ale on si ho chtěl vzít. Byl by jeho. Při té představě mu zacuká ve slabinách. Dost! Jestli bude takhle pokračovat tak bude mít fakt vážný problém. Ale když on.. Ty jeho jemné, sladké rtíky. Když ho líbal tak byl jako panenka. Ty jeho tiché vzdechy, které ho brněly na rtech. " DOST!" zařve na sebe a strčí hlavu do umyvadla pod kohoutek. Pustí ledovou vodu. Po chvíli ji vypne, vytáhne hlavu z umyvadla a otevře oči. Voda mu stéká na tričko a po obličeji ale potřeboval to. Stává se z něj úchylné hovado. Kdyby ho Kevin nezastavil tak by byl schopný ho tam prošukat postelí a neví to, kvůli čemu tam šel. No teď už tam nejde. Bůhví jak by to dopadlo. On ví jak by to dopadlo. A proto tam radši nejde…
" Kim Elison! Můžeš mi kruci říct co tady děláš?" zeptá se ho nechápavě AJ který celou dobu stojí u dveří a pozoruje ho. Není nemocný? " AJ! Já jen.. to nic.. Neřeš to jo.. prosím" odpoví mu Eli s obtížemi a trošku zrudne. Co mu má jako říct.?! Mám takovou chuť na Kevina, že si musím chladit myšlenky aby to nebylo i vidět? HAHAHA! Ani omylem..
" Kluci měli bychom jít spát.. Zítra brzo ráno vstáváme." Řekne ospale Soohyun a vypne televizi. Zbytek skupiny jen souhlasně zamručí a vydají se do svých pokojů s přáním na dobrou noc. Jen Eli ne. " Eli běž taky spát.. Já se nebudu ráno rozčilovat nad tím, že nechceš vstávat." Napomene ho trošku leader. " Jo já půjdu.. jen… ne nic.. Dobrou" rezignuje Eli a jde směrem ke svému pokoji. Tam ale nedojde. Zaleze do výklenku aby ho nebylo vidět a čeká až zaleze i Hyun.
Leader zavře dveře do svého pokoje. Čistý vzduch. Eli potichoučku vyleze ze své skrýše a plíží se k pokoji ve kterém má své místečko Kevin. Opatrně a hlavně potichu otevře, stejně tak jako i zavře. Jen doufá, že Kevin spí.
Přijde k jeho posteli a nakoukne. Spinká jako andílek. Sedne si na zem a pozoruje jeho spící tvář.
Co ho to vůbec napadlo sem chodit. Neví proč sem šel. Neumí si vysvětlit to nutkání, že ho potřeboval vidět. Ještě ke všemu nemůže z hlavy vyhnat ten polibek. Ty měkké poddajné rty, ta specifická chuť jeho úst. Nemůže na to zapomenout. Ne, že nemůže.. On.. nechce. A neví proč ale cítí v sobě takový ten plamínek naděje, že to nebylo naposledy. Co se to s ním děje?.. Neví. Ale ví, že za to může Kevin. Kdyby měl být přesný tak řekne, že mu začíná motat hlavu. Jestli se s ním po tom polibku nebude bavit už vůbec a bude se mu vyhýbat ještě víc než teď-pokud to ještě jde- neví co bude dělat.

Pomalu zvedne ruku a pohladí ho po tváři. Pohled mu opět sklouzne k jeho rtům, které jsou spánkem tak provokativně pootevřené. Přejede mu palcem po spodním rtu a tiše vydechne. Má obrovské nutkání ho políbit. Možná.. když bude opatrný tak se nevzbudí. Nahne se k němu a očima naposledy zkontroluje jeho krásnou tvář než se jemně přisaje k jeho rtíkům. Pohne se rty proti těm jeho a přejede po nich jazýčkem. Vsaje jeho spodní ret a mírně ho do něj kousne. V tu chvíli se Kevin mírně zavrtí. Sakra. Rychle se od něj odtáhne. Nechal se unést. Co teď?..! Mladší pomalu otevře ospalá očka a zamžourá do tmy. " Eli? Co tu děláš?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 6. listopadu 2013 v 17:21 | Reagovat

*piští jako střelená*
.
.
.
.
holka.... *podle barvy laye odhaduje "holka" xDDDDDD* dám ti malou radu.... jestli ještě někdy nepíšeš nějakou (JAKOUKOLIV) povídku na U-KISS... tam mi dej vědět.... A PŘEDEVŠÍM NA ELVIN!!! *-* stává se ze mě tvůj každodenní návštěvník!! xD hned si tě jdu přidat do oblíbených.... *w*
Wááááá~~~!! Okay~~ Okay~ jdu číst x33 *w*
.
.
.
.
ELII!!! TY MŮJ "MALEJ" ÚCHYLE!!! *krvácí* JEN SE OPOVAŽ NĚCO TOMU ANDÍLKOVI PROVÉST! JINAK SI MĚ NEPŘEJ!
.
.
.
.
Kevinie?! o.O proč jsi Elie zastavil? o.O Kyaa~~~!!!! >< holka!! další kapitolu! a honem!! xDD jinak to nevydržím!!! O__O ♥

2 Lení Lení | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 16:16 | Reagovat

[1]:
Ano... i bez barvy laye bys poznala že sem holka.. teda doufám :D..Na U-KISS píšu strašně ráda takže v tom nebude problém ;)

3 KašpáreQ582 KašpáreQ582 | Web | 25. listopadu 2013 v 21:40 | Reagovat

[1]: Ten Eli mi připomíná tebe... :D Promiň ale je to tak... XD..Né že bych tě znala...Prostě takovej pocit :D

Huráá na další díl! ^^ *Proč začínám mí tolik rozečtenejch povídek?*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama