Without you?.. Never!

30. srpna 2013 v 22:45 | L.M.S |  Super Junior


Zdravím ;)
Pro začátek jedna oneshotka, kterou sem psala už ani nevím kdy.. xD Když už jsme u toho tak bych vás chtěla jen upozornit, že jsem tu z autorek ta úchylnější a že spíš než romantikou budu tenhle blog zásobovat úchylárnama ;)
Takže..... To je asi všechno.. pro začátek.. ** Evil smile! 3:) **
PÁR: KyuMin (SJ)
Varování: 18+
Případně se omlouvám za chyby.. Papa ^^



" Kluci jste všichni vzhůru?" rozhlédl se Teukie a koukal jestli jsou tu všichni. " Kde je Kyu s Minem?" zatěká pohledem po zbytku skupiny. " Nejsou tu" ozve se Hyukie, který svírá Haeho kolem pasu a tiskne si ho k sobě. Nikomu se nelíbí, že museli tak brzo z postele. " Jdu pro ně" řekne rozhodně Leeteuk a udělá první krok ke dveřím než ho zastaví Yesung. " To není dobrej nápad… Kde bereš tu jistotu že spí?!" zarazí ho s perverzním úšklebkem na rtech. " Na co ty hned nemyslíš" protočí Teuk oči a jde směrem k jejich pokoji. Teď jen doufat že opravdu spí a Yesung neměl pravdu. Zaklepal. Nic, žádná odezva. Pomalu otevře dveře a nakoukne do pokoje. Zdá se, že Sungovi obavy přišli pozdě. Jeho podezření bylo zřejmě uděleno dnešní noci. Je si jist, že usuzuje správně vzhledem k tomu, že je všude po pokoji rozházené oblečení a ti dva na sobě nemají zdá se absolutně nic. Koukne na postel a neubrání se něžnému úsměvu. Kyu leží na zádech, Sungmin má položenou hlavičku na jeho nahé hrudi a objímá ho kolem pasu, stejně jako Kyu jeho. Naštěstí jsou od pasu dolů zakrytí. Natisknutí na sebe tak, že se diví že můžou vůbec dýchat. Ale jsou tak roztomilý! Najednou se tam objeví Yesung. " Tak co měl jsem pravdu?" optá se zvědavě. " Ne věštíš minulost" usměje se na něj Teuk a přivře mu dveře před nosem. Ať jsou roztomilý sebevíc teď ho čeká skoro nemožný úkol. Jen opravdu vyjimečně se stalo, že by je budil jen jednou. Povzdechne si a přejde k posteli. " Kyu" řekne tiše a trochu do něj drcne. Ten jen něco zamručí, přitiskne si Mina víc k sobě jako nějaké plyšové zvířátko, pohladí ho po zádech a spí nerušeně dál. Leader nevrle zavrčí. " Kyuhynie" řekne už trochu hlasitěji a dloubne ho mezi žebra. Oslovený sebou cukne a nucenně otevře jedno oko. Když však uvidí leadera s jeho jasným pohledem- Musíte vstávat- se zahuhláním slova " Ne" se otočí na bok, zaboří nosík do Minových vlásků a spokojeně spí dál. " Ale už toho mám dost! KyuMin! Vstávat.. Hned!" zvýší hlas Teuk a Sungmin unaveně zvedne hlavičku. Do teď neměl možnost si toho všimnout ale když Min zvednul hlavu úplně ho to praštilo do očí. Na jeho krčku svítil jako varovná kontrolka zarudlý flíček. Až to zjistí Min tak má Kyuhyun na týden po PSPčku.
Sungmin se začne pomalu zvedat a vysoukávat se z Kyuova pevného objetí, což není jen tak. Pokýve hlavou na leadera čímž dá najevo že je vzhůru a že maknaeho vzbudí. Nikdo jiný to taky nezvládne. " Fajn. Minie ale hejbněte sebou trochu jo?" mrkne na něj Leeteuk s úsměvem a vycouvá z jejich pokoje.
" Kluci připravte se.. až Sungmin koukne do zrcadla tak tu máme jekot na celý Seoul.." řekne Teuk s úsměvem. "Že si ten Kyuhyun nedá pokoj. Ale co, on bude mít absťák" řekne s klidem Siwon a odejde do kuchyně.
Po pár minutách se zatřesou zdi celého dormu. Aha.. Sungmin je v koupelně. " CHO KUYHYUNE!!" ozve se z koupelny až se kluci diví že z jejich dormu nepadá omítka. Najednou se do jídelny přiřítí Kyu jen ve spodním prádle, tričku a s PSP v ruce. " Jsem mrtvej" řekne jen než poodstoupí ještě o pár kroků protože se ve dveřích objeví Sungmin. " Promiň Minie já za to nemůžu" začne se obhajovat s nevinným, štěněčím výrazem. " Máš utrum!" řekne jen než se otočí na patě a odejde. " NÉ! Miláčku to nemůžeš!" zakřičí zoufale. To vážně nemůže. To je snad lepší být na týden bez toho PSPčka. Po chvilce se objeví Min ve dveřích s ručníkem kolem pasu a z vlásků mu kape voda, která stéká po jeho bříšku až k pasu kde se vpíjí do ručníku. Hned zamíří do kuchyně a donese si hrníček kafe. Kyu ho propaluje hladovým pohledem. Schválně se k němu otočí zády kde se pod látkou ručníku rýsuje jeho dokonalé pozadí. Maknae zoufale až plačtivě zaúpí. Min se k němu s úšklebkem na rtech otočí a skloní se k němu až se skoro dotýká svými rty jeho tváře. Otře se jimi o jeho ouško a lehce skousne jeho lalůček. " Máš odvykací kůru" zašeptá mu než se otočí a odejde se obléct. " V klidu.. vydrží to tak max. dva dny" projde okolo Hae a soucitně ho poplácá po zádech. " HE?!" vykřikne mladší zděšeně a hned poté bouchne hlavou o stůl. Ano.. maknae se zdá být roztomilý a neviňoučký ale opak je pravdou.
++++++++++++++
Druhý den ráno
" Kyu vypadáš nějak sklesle..A kde je Min?" přisedne si k němu Chul a upije ze svého kafe. " Ještě spí. Nemůžu ho ani obejmout! Ani pusu na dobrou noc mi nedal" zasmutní Kyuhyunie. Vypadá jako hromádka neštěstí. Kdyby jen bez sexu fajn to by pár dní přežil ale on ho nemůže večer ani obejmout. " Pokud mě sluch neklame tak ti na dobrou noc většinou nedával jen pusu" vyplázne na něj Hee jazyk. Maknae jen protočí oči a koukne na něj tím stylem- To si mi teda pomohl!. " Promiň.. Nemysli si, že on to vydrží dlouho. Použij na něj stejné metody jako on na tebe. Včera když se tady producíroval v tom ručníku si na něj zíral jako kdybys po něm měl každou chvíli skočit. Chce to hodně sebeovládání ale zkus ho v tomhle směru taky ignorovat. S tímhle stylem stačí podle mě počkat tak den dva." mrkne na něj Heechulie spiklenecky a odcupitá i se svým hrníčkem za Siwoniem. Kyuhyun se zamyslí. No možná to není tak špatný nápad. Pousměje se a spokojeně upije ze svého hrníčku který naplňuje tmavá tekutina plná kofeinu.
" Dobré ráno" vkročí Minie do obýváku s úsměvem na tváři. " Dobré" odpoví mu Kyu aniž by se na něj podíval a dál se věnuje svému věrnému PSPčku. Sungmin se zarazí. Žádné žadonění o polibek, žádné objímaní? S nechápavým výrazem na tváři odejde z obýváku. Hee jen mrkne na Kyua. Ten se pousměje. Všechno jde podle plánu.
Sungmin seděl na kuchyňské lince a popíjel kakao. Není si zrovna jistý jestli je to větší trest pro Kyuhyuna nebo pro něj. Být bez jeho objetí, bez jeho dotyků které ho páleli na kůži, bez jeho polibků. A teď to co mu sám odepřel zdá se ani nevyhledává. Nepřemlouvá ho. Tím pádem přichází o jeho blízkost úplně a to ho trápí ze všeho nejvíc. Už celých 24 hodin ho nepolíbil, neobejmul, nemohl se stulit u něj v náručí. Bože tohle nejde vydržet ani kdyby chtěl sebevíc. Achjo.. Ale sám sis to vymyslel tak pykej. Nebylo lepší mu sebrat to PSPčko nebo mu oplatit stejnou mincí?.. Teď to musí vydržet aby si Kyu nemyslel že na to nemá.
" Co tu tak sedíš jako by ses chystal na pohřeb?" vejde do kuchyně Teuk a starostlivě se na něj kouká. " Chybí mi. Že já si vždycky vymyslím něco co nemůžu sám splnit." posmutní Sungmin a položí prázdný hrníček od kakaa na linku. Leeteuk se jen pousměje a přejde k němu. " Tak mu to odpusť.. bež za ním. Neprohrál si když ti chybí. Jen miluješ" pohladí ho starší po tváři a povzbudivě na něj koukne. Minie souhlasně přikývne a usměje se. Seskočí z linky a skoro až běží k obýváku. Když však uvidí ten jeho výraz jen co přijde, rozmyslí si to. Kyu na něj kouká vítězným pohledem a spokojeně se usmívá. NE.. Tak takhle teda ne. Nevydrží to ale taky mu to neulehčí. Ani za nic. No možná za polibek. NE! Za nic!. Konec-tečka-rozhodnuto.
" Copak?" usměje se Kyu. Bože tváří se jak ztracené koťátko. Bude se muset hodně ovládat aby po něm neskočil, neumačkal ho a neulíbal k smrti. Sungmin se nadechne jako by chtěl něco říct ale hned pusinku zase zavře. Hyunie se usměje a přejde k němu. Pohladí ho po tváři a natiskne se na něj. Sungminie trhavě vydechne a koukne mu do očí. Neulehčují si to. Zvláště když ho Kyu chytne za zátylek a rychle si ho přitáhne do dravého polibku. Min mu hned začne odpovídat a vpluje mu prsty do vlasů. " Proč říkáš něco co nemáš šanci splnit?" zašeptá Kyu mezi polibky. " Nevím" odtáhne se Sungmin. " Vím, že zlobím ale tohle už mi nikdy nedělej. Nemůžu být bez tebe ani chviličku. Miluju tě!" obejme ho Kyu okolo pasu a vdechne vůni jeho jemných vlásků. " Miluju tě" zopakuje po něm Minie a natiskne se k němu co nejvíc to jde.
++++++++++++++
" Tak co? Přišel sám a dřív než si čekal, že?" vyplázne na něj Heechul jazyk když ho vidí večer vycházet z koupelny směrem do jejich pokoje. " Jo měl si pravdu hyung." mladší se mu mírně ukloní a zářivě se na něj usměje. " Já vždycky-" otočí se k odchodu ale na poslední chvíli se zarazí a otočí se na něj. " A chápu že máte potřebu se usmiřovat a neříkám že já jsem u toho zticha, to snad ani nejde.. Ono Wonie.. no to je fuk.. ale přece jen se zkuste trochu mírnit." S těmi slovy se Hee vytratí do svého pokoje. Kyu na něj jen vyplázne jazyk a jde do pokoje. Zavře za sebou dveře a přejde k posteli. Sedne si na ní a kouká na Minieho který leží v posteli a kouká na něj jako na boží obrázek. " Potkal sem Chula.. Prý se při tom usmiřování máme ztišit" zašeptá a skloní se k jeho oušku. Olízne jeho lasturu a skousne jeho ušní lalůček. Min tiše vydechne a pohladí ho po zádech. Mladší si k němu lehne a koukne mu do očí. " Miluju tě Minie" dá mu polibek na čelo a pohladí ho po vláscích. " Já miluju tebe Kyuhyunie. Strašně moc" pohladí ho Min po tváři a natiskne se na něj. Nakonec takhle v objetí usnou.
+++++++++++++++
Minie otevře ospalá očka a zamžourá na hodiny. Půl 7 pryč. Pohled stočí ke Kyuovi a při pohledu na toho spinkajícího anděla se mu zkroutí koutky do něžného úsměvu. Je tak strašně sladký. Trošku se vytáhne a letmo ho políbí na pootevřené rty. Pohladí ho po tváři, vysouká se z jeho objetí a potichu, aby ho nevzbudil, odejde do koupelny.
Shodí ze sebe pyžamo a vleze si pod proud teplé vody. Plně vnímá ty horké kapky na své kůži až zcela zapomíná na okolní svět. Teď se nechává unášet tím klidem, teplou vodou. Do dlaně si nalije trochu šampónu a vmasíruje ho do vlasů. Poté ho spláchne a zůstane pod tím proudem vody stát. Najednou se něčí ruce obmotají kolem jeho pasu a přitáhnou si ho k sobě čímž ho vytáhnou zpod proudu vody. Sungmin se rychle otočí, zatřepe hlavou a otevře oči. Když uvidí Kyuhyunieho něžný úsměv, smaže si z tváře zděšení a úsměv mu oplatí. " Jak to, že nespinkáš?" zeptá se ho Minie a položí mu ruce na ramena aby ho mohl zatáhnout pod sprchu. " Vzbudil jsem se hned jak si odešel" pousmál se Hyun a víc si ho k sobě přitiskl. " Promiň" zasmutní Sungminie. " Já tě nechtěl vzbudit-" "ŠŠŠ.." umlčí ho Kyu a něžně ho políbí. Vsaje jeho spodní ret který lehce skousne a potom ošetří jazýčkem. Min spokojeně vydechne a začne mu polibek se stejnou něžností oplácet. Uždibují si ze rtů jako by to byl jejich první polibek a natisknutí jsou na sebe tak silně, že by je od sebe málokdo odtrhnul. Minie se od něj odtáhne aby se mohl nadechnout ale oči neotvíral.Užíval si Kyuovu blízkost každou buňkou svého těla. Najednou ucítil chladivou tekutinu sprchového gelu kterou mladší hned začal roztírat po jeho těle. Sungminie mu šel příkladem a po chvíli už ze sebe navzájem smývali mýdlové bublinky a pěnu. Náhle Min trošku zavrávorá protože ho Kyu začne tlačit ke zdi a přisaje se k jeho rtům, které hned začne dravě líbat. Starší mu na polibky více než ochotně odpovídá přičemž mu začne spokojeně skučet a mručet do rtů když se ruce mladšího rozeběhnou po jeho těle a hladí ho všude kam dosáhnou. " Kyu" vydechne Minie když se mladší přesune rty na jeho krček a prolíbává si cestičku k oušku. " Hn?" zavrní Hyunie a otře se rty o jeho ouško. Sungmin jen zavrtí hlavou aby to nechal být. Kyu jen pokrčí rameny a dál se rty otírá o jeho ouško, skousává mu ušní lalůček až to Minie nevydrží a potichounku zasténá. Mladší vypne vodu, podá Miniemu ručník a i on si jeden uváže kolem pasu. Vezme Sungmina do náruče a jde směrem k jejich pokoji. Min ho objímá okolo ramen a přitom zasypává jeho krk jemnými polibky, někdy se trošku zakousne nebo zakmitá jazykem na místě tepny čímž si od Kyua vyžádá tichý vzdech. Nohou otevře dveře a pak je rukou zase zabouchne.
Hyun ho začne vášnivě a dravě líbat a položí ho na zem. Minie vezme za lem Kyuova ručníku a trhne s ním. Odhodí ho někam stranou a za chvíli letí pryč i ten Minův. Kyuhyunie ho položí do peřin a zalehne ho vlastním tělem. Skousne jeho klíční kost, přejede po ní jazýčkem a začne ji něžně oždibovat. Sungmin tiše vzdychá a zrychleně dýchá. Hladí mladšího po zádech a po vláscích za které občas nevědomky mírně zatahá. Hyunie se pomalu rty posouvá níž dokud nenarazí na jeho bradavku. Lehce na ni foukne, škádlivě ji olízne a vsaje ji do úst. Obkrouží ji jazýčkem a pak ji skousne. To samé udělá i s tou druhou. Minie slastně skučí a sténá, zaklání hlavičku a přivírá očka. Miluje jeho doteky, polibky. Miluje jeho.!. Kyuhyunie pokrývá jeho bříško vlhkými, chtivými polibky, hladí jeho boky a vyžívá se v jeho stenech. Dovádí ho k šílenství jen když se mu podívá do tváře která je stažená slastí a vzrušením. Co teprve ten jeho výraz když do něj divoce přiráží. Bože.. Mladšímu zacuká ve slabinách a přeběhne mu vzrušující mráz po zádech. Dravě přejede jazykem po jeho podbříšku a koukne na Minieho. Ten pohled ho sice vždy navádí k tomu aby si ho hned vzal ale je na něj závislý. Ty oči protkané vzrušením, touhou, chtíčem, očekáváním a tou rajcovní nedočkavostí. Nemůže si pomoct. Sungmin na něj koukne a skousne si spodní ret. Kyu pomalu olízne celou jeho délku a okamžitě musí přirazit Minovi boky k posteli. Ten jen frustrovaně zasténá a zoufale protočí oči. Hyunie se na něj nevinně usměje a pak ho pohltí do úst. Starší procítěně vykřikne když pocítí to vlhko a teplo. Mladší pohybuje hlavou v extrémně pomalém tempu a má co dělat aby udržel Minieho boky u postele. Nerad by přišel o zuby. Najednou se mu však do vlasů zaklestí ruce a přirazí si jeho hlavu do klína rychleji. Nechá ho plus minus dělat co se mu líbí a co mu vyhovuje. Minie sténá jeho jméno a zrychluje tempo. Neulehčím ti to tak moc kotě- pomyslí si Kyu a odtáhne se od něj i přes ruce ve vlasech.
Vytáhne se nahoru, ignorujíc Minieho zklamaný sten a přitiskne se k jeho rtům. Okamžitě zapluje svým jazýčkem do jeho pusinky a začne ji prozkoumávat jako už tolikrát. " Kyu vem si mě už prosím!" zašeptá starší mezi polibky a děvkovsky roztáhne nohy. Hyun se jen nedočkavě pousměje, odtáhne se od něj a vezme z nočního stolku tubu s gelem. Rychle se vrátí ke svému koťátku které na něj netrpělivě čeká. Vylije si trochu gelu na prsty a potírá jím Minieho vstup. Pár krát vnikne prsty dovnitř aby mu tolik neublížil ale když Sungminie jen hlasitě zasténá, pochopí že mu už neublíží. Jsou spolu už tak dlouho. Je zvyklí. Rychle potře gelem ještě svoji chloubu než se Miniemu vmísí mezi nohy. Přisaje se k jeho rtům a na jeden příraz do něj pronikne. Přesně jak čekal. Sungminův výkřik ztlumil svými rty. Nechce aby se kluci vzbudili. Okamžitě začne přirážet zatímco tiše sténá do Minieho rtů a vychutnává si ten úzký a tepající prostor okolo jeho erekce. Minieho výkřiky moc netiší ani polibek. Když se Kyu odtáhne aby se mohl alespoň pokusit trošku nadechnout musí si skousnout spodní ret aby utišil další steny a výkřiky co se drali z jeho hrdla. I kdyby sebevíc chtěl neumí zůstat zticha když si jej Hyunie tvrdě a divoce bere. Ucítí v ústech kovovou chuť krve. Trošku si prokousl ret. Ani on už nemůže zadržet steny rozkoše a slasti. Ani Kyu už nemá na to aby to trochu držel na uzdě. Možná ani nechce. Raději přednáška o tom že se chtějí kluci vyspat než přijít o steny toho jeho rozkošného koťátka, které co dokáží vzrušit na maximum. Sungmin mu obmotá nohy kolem pasu a sám se proti němu pohybuje. " Ahh Kyu.. Pro-sím! Víc p-řidej…Ještě" Minie se prohýbá v zádech z té rozkoše. Už jen chvíli.. " Minie.." zasténá Kyu a zavře oči aby tím ještě zdokonalil ten pocit. Poslepu vyhledá jeho rty a zrychlí na maximum. Stačilo pár posledních přírazů a Min se s hlasitým výkřikem udělá na jejich bříška. Hned na to ho následuje Kyu, který se udělá do jeho teď ještě užšího tělíčka s jeho jménem na rtech. Naposledy přirazí aby si déle zachoval ten nádherný pocit než vyčerpaně padne na Mina a snaží se popadnout dech. Minie ho líbne na čelo a zhluboka se nadechne. " Jsi prostě dokonalý" zašeptá když z něj Hyunie vyklouzne, padne vedle něj a přitáhne si ho do náručí. " Ty víc" usměje se mladší a vtiskne mu malý polibek do vlasů. Min se jen spokojeně usměje a víc se k němu přitulí. " Hm.. A teď do té sprchy můžeme jít znovu" ušklíbne se Kyu a už tahá Minieho z postele. Ten jen nucenně vyleze a následuje svého přítele ke skříni kde si vyndá věci, najde si ručník, protože se nemíní producírovat tu před celou skupinou nahý a jde do koupelny. Stejně tak Hyunie který se začíná psychicky připravovat na to až přijdou do kuchyně. Komu čest- tomu čest…. A copak může za to že je tak dobrej?!... xP

THE END
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Barica Barica | E-mail | Web | 31. srpna 2013 v 12:39 | Reagovat

Hehe, tomu říkám fajn úchylárna hned po ránu (...to, že už bylo poledne, ignorujme...) :D Sice je to na KyuMin, a já se netajím s tím, že KyuMin není tak docela můj šálek čaje... Ale napsané je to moc pěkně ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama