Do prdele

31. srpna 2013 v 17:17 | Lucia |  Do prdele...


Zdarec :)
Jelikož tahle povídka bude mít i pokračování tak jsem dáváme i předešlé díly z již už nefungujícího blogu ;) Ono u tohohle není moc na co navazovat ale i tak ;D
PÁR: KyuChul (SJ)
Varování: 18+

"Chule! Ale už tě mám dost, okamžitě zmiz!" Otočí se maknae nasupeně ke dveřím své šatny, kde už asi po třetí postává
ten malý ďábel s prosebným pohledem. Hannie tu není, Siwonnie nemá náladu a Teukie nemá čas, což znamená, že je zákonitě na řadě on. Už ho dvakrát vyhodil, ale ono se to pořád vrací! Kyuhyun má dokonce tušení, že to ani nikdy skutečně neodešlo a stálo to za dveřmi, nacvičujíce si svoje neodolatelné pohledy, kterými by Kyua přesvědčil. Teď zrovna sází na svůj roztomile sexy pohled.
"Ale když já potřebujuuu…" protáhne a natočí hlavičku trošku ke straně. Rychle za sebou začne zavírat dveře.
"A to si to nemůžeš nějak zařídit sám?" ušklíbne se ztrápeně Kyuhyunnie a otočí se k němu. Nemá cenu ho posílat pryč, stejně se vrátí, pomyslí si. Tak rychlovku… a jen proto, že je to jeho kamarád, protože se mu opravdu zrovna moc nechce. Před koncertem se radši soustředí na jiné věci.
Na to se Chulie jen vesele usměje a zaklapne dveře.
"A nevíš, proč bych to asi dělal? Když mám k dispozici barák plný krásných chlapů…" Zapřede a pomalým svádivým krokem se vydá k němu.
"Jo, ale ani jednomu se zrovna teď nechce s tebou-"
"Vážně ani jednomu?" ušklíbne se a sveze sepřed ním na kolena. Přileze až k němu, roztáhne mu nožky a rychle se vtěsná mezi ně.
"Ne…ani jednomu…" opáčí Kyu klidným hlasem a koukne mu do očí. Než se stačí pořádně nadechnout je vtáhnut do polibku, který se s každou další fází stává vášnivějším a i z jeho strany. Tomu malému pokušiteli se prostě nedá odolávat dlouho. A to se pořád ještě drží. Chulieho ručka se okamžitě rozběhla po jeho těle a směle vklouzla pod tričko. Jemně přejíždí po Kyuově boku a, jako by náhodou, se přesune na hrudník, přímo k bradavce, o kterou se otře. Za tu dobu, co spolu spí, už přeci jen ví, kam sáhnout. Ví to moc dobře, tahle místečka má Kyuie opravdu hodně citlivá. Okamžitě potichu vydechne a intuitivně se prohne v zádech směrem od něj. Na což se ale HeeChulie připravil, obejme ho kolem pasu, natiskne víc na opěradlo židle, aby neměl kam uhýbat, a začne prstíkem jeho bradavku jemně dráždit. Nepřestává, ani když se Kyu začne na židli kroutit, jako by ve snaze uniknout, a sem tam zoufale vzdychne do polibku, který se mezitím změnil na takřka dravý. Veškerou iniciativu přitom přebírá starší a nadrženější z kluků. Nehodlal dopustit, aby Kyu posbíral svoji sílu a odstrčil ho. Za chvilku už ho ani nenapadne, aby ho od sebe odháněl. Naopak. Konečně zase na chvilku uzná, že v některých věcech je lepší než Minnie… Lepší, než všichni…
Rty se přemístí k jeho oušku a nepřestává ho sladce trýznit.
"Pořád ještě nechceš, Kyuhyunnie?" druhou rukou přejede po jeho stehně a jen těsně se vyhne jeho vzrušení. Mladší místo odpovědi jen potichoučku krátce zasténá. Pevně svírá očka a pusinka pootevřená, jako by se snažil polapat víc vzduchu a síly. Chulie se s trýzněním mezi tím přemístí k druhé bradavce a pokračuje. Rty se otírá o jeho ouško, ne že by ho přímo líbal, jen se provokativně otírá. Opravdu ví, kde se maknaeho dotknout. Když se trefí na ta správná místečka, bude svolný ke všemu. Je až moc citlivý na to, aby se tomu mohl bránit. Chulie si na chvilku začal připadat až krutě. Jak si tu pohrává s tím citlivým tělíčkem, jemně ho štípe do bradavky a zoubky přejede po jeho oušku. Spokojeně se pousměje, když maknae hlasitě zavzdychal a zapřel mu ruku do ramene, ve snaze ho odtlačit. To si ale Chulie jen domýšlel. Veškerá síla mladšího se totiž někam záhadně ztratila. Ruka na Chulieho rameni postupně zase ochabla, jak se postupně oddával do moci toho ďábla.
Chulie se na chvíli odtáhnul a z Kyuova vláčného tělíčka svléknul tričko a sehnul se k bradavce, aby ji mohl polaskat jazýčkem. Jen jemně se jí dotknul, pak si vytvořil vlhkou cestičku znovu k jeho oušku. Kyu už nejevil ani žádné snahy o to se vymanit z jeho sevření. Jen poslušně držel a rukou přejížděl po Heechulově boku, zatím co se v Chulieho hlavičce začal rodit jeden z jeho devil plánů. Však on dobře ví, jak na něj. Navíc je před koncertem, což znamená, že Kyu asi nebude chtít jít na stage se stanem na kalhotách ne? Jediné, čeho se při svém plánu trošku bál bylo, aby se na něj nevyprdnul a neudělal si to sám, ale to on neudělá. To si Chulie samozřejmě bude muset trošku ohlídat. Kime HeeChule? Jsi jednička…
Rychlostí blesku otočil směr a polibky pokrývajíc Kyuovu kůži na hrudníku začal postupovat níž a níž. Pomalu mu začal rozepínat kalhoty a Kyu jen zíral, jak je ten malý pokušitel šikovný. Už by ho ani nenapadlo mu odporovat, chtěl ho. Jen nervózně těkal po hodinách. ČTVRT HODINY?? No… to se snad dá stihnout… tak honem Chulie, honem…

Chulie se ale jako na potvoru zastavil u lemu jeho spodního prádla, kalhoty už mu částečně stáhnul a ještě pro jistotu párkrát přejel po jeho vzrušení. Jako by nic, se podíval na hodiny.
"Necháme to asi na potom… Nějak jsem neodhadl čas…" Kdyby se tolik nezdržoval a ještě třikrát se nevracel k hrudníku, mohlo to už dávno být! Pomyslel si Kyu a frustrovaně vydechl. Potichu zakňoural, když mu Heechul se spokojeným úšklebkem ještě stiskl erekci v dlani a přes spodní prádlo párkrát olíznul špičku. Pak se odtáhnul, postavil se zpátky na nohy a měl se k odchodu. Kyu jen chvíli nechápavě koukal na jeho záda a pak na jeho neodolatelný zadeček, když se Chulie u dveří schválně ohnul pro spadlou vlásenku. V erekci mu zaškubalo, už se viděl v něm a ten malý mu to takhle zavaří?! Tak tohle ne!
"HeeChule?!" Zněl naštvaně, přesně to Chulie chtěl… jen se pro sebe úchylně pousmál a sáhl po klice. Kyu střelil znovu pohledem po hodinách. V tomhle stavu stejně nikam nemůže, fanynky by asi měly radost… ale… sakra Chule! Vyskočil z křesla zamířil rovnou k němu, prudce ho otočil, hodil na stěnu a dravě začal líbat. Nenasytně přitom hladil jeho tělo, vklouzl i pod tričko v touze se dotknout té dokonalé hebké kůže. HeeChul při tom jen spokojeně vzdychnul do polibku, rozhodně neměl v plánu se bránit, přesně tohle totiž chtěl. Teď už je to jisté, že dostane přesně to, co chce. Stačí se podívat na ta zoufale nadržená světýlka v Kyuových očích.
"Neblázni, nemáme čas…" Zavrní HeeChul, když se Kyuovy rty dostanou k jeho krku a mrštné prsty obratně rozepínají jeho kalhoty.
"Tohle nepočká…" vydechne Kyu a zajede tomu malému pokušiteli do kalhot. "A tohle taky ne…" kousne ho do ucha a stiskne, až starší potichu vyjekne. "Kyuhyune..!" Ano! Miluje jejich maknae, když je takhle rozhicované!

Maličký Minnie… Chudáček má skoro nejkratší nožičky a šatnu až na konci chodby. Do vystoupení zbývá asi šest minut takže nejvyšší čas vyrazit. Kluci už na něj určitě netrpělivě čekají a co teprve fanynky! Jak on ty koncíky miluje! To jak je potom z toho řevu ještě týden nahluchlý! A taky nemůže mluvit, má vyzpívané hlasivky… Ale stojí to za to! Je to prda!

Vyrazí z šatny, poskakuje směrem k hale a má v plánu ještě zaťukat na Kyua. Moc dobře ho zná, maknae vždycky chodí jako poslední tak minutu před začátkem, někdy i po… takže ho raději vyzvedne, určitě je ještě v šatně.
Jeho plány ovšem přeruší podivné zvuky, ozývající se z šatny, které přeřvou i ty nedočkavé fanynky tam venku. Minnie chvíli stojí za dveřmi a poslouchá, ruku napřaženou ke klepání, pak zase nataženou ke klice, a znovu ke klepání. Pusinku pootevřenou a ouška nastražená, i když už mu asi došlo, co se vevnitř děje. Teď se snaží rozpoznat druhý hlas, to mu pořád ještě nedochází, jak je z toho překvapení mimo.

"Kyuhyune! Jo..! Aaah! Aaahn-zlato! Přitlač…ještě!"

"Chule..?" zašeptá maličký Minnie sám pro sebe. Vyvalí očka a trhavě se nadechne.

"Chule! Bože, ano…!"

Takže je to potvrzené. No doprdele!Koukne na hodiny na konci chodby, do vystoupení jedna minuta… a proti němu se řítící KangIn. Krve by se v něm v tu chvíli nedořezal. Rychle se postaví zády ke dveřím, jako by je snad hlídal, nebo co… "Mine! To jsem rád, že tě vidím… vystoupení, bude mít prý asi hodinu zpoždění, zvukař má nějaké potíže, nebo co, holky nás sice ušlapou, ale musí se to-" koukne na zaraženého Mina, na dveře a i on se zaposlouchá. Do hááje… vypadá to, že by se vystoupení posunovalo, i kdyby zvuk byl v pořádku. Protože podle těch vzdychů a stenů zevnitř ti dva asi nemají v plánu jen tak přestávat. Asi by je neměl poslouchat tak soustředěně, nějak se v něm začíná probouzet síla, která je v tuhle chvíli spíš na obtíž… ke všemu ten dokonalý zjev před ním. Minnie s lehce vyděšeným výrazem, vyvalenýma očkama, jak se očividně snaží vymyslet něco inteligentního, co by mu řekl, nebo udělal. Zatím jen bezradně lapá po dechu a těká pohledem po jeho tváři, červený v krásné tváři, ještě tečky a je z něj beruška… Potichu se usměje, když ten rozkošný brouček před ním místo odpovědi nakonec jen hlasitě polkne.
"To je hlídáš?" Kývne hlavou ke Kyouvě šatně a prohlíží si ho. Maličký kousek odskočí a horlivě zavrtí hlavičkou. "Neee, ne.. já jsem jen… já už půjdu… už musím… teda… jdu se ještě… upravit…" vykoktá ze sebe a ukazuje ručkama směrem ke své šatně. Innie v té chvíli dostane záchvat hyperglykémie… ale takový, jaký snad ještě nikdy neměl. To koťátko před ním… je tak… neskutečně sladké!!
Jen přikývne s trošku pobaveným výrazem a dál ho sleduje, přímo se v tom stavu vyžívá. Minnie se rychle otočí a co možná nejklidnějším a nejcudnějším krokem se vydá ke své šatně, po cestě sám sebe přemlouvá k hlubokému dýchání a soustředěnosti. Ani jeho samozřejmě tahle situace nenechala v klidu… ale tohle je neprofesionální!

Zaklapne za sebou dveře, hupsne na pohovku a zaboří obličej do polštářů, když v tom se ozve tiché nesmělé zaklepání…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama